Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 3a M
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 CARLES RUIZ MIRONES CLUB EGARA 25
2 PERE JUFRESA LLUCH CLUB EGARA 16
3 QUICO ESCUDE COMERMA CAN SALAS 16
4 MIQUEL SOLA BALLBE SARRIÀ HC 13
5 BART PETERS CASTELLDEFELS HC 13
6 JOSE CUNILL CORBERA ATLÈTIC TERRASSA HC 13
7 PERE FREIXA PALOMA ATLÈTIC TERRASSA HC 13
8 RICARDO MUÑOZ UZQUIANO BARCELONÍ STICK 12
9 RICARD DINARES SELLARES EHC 10
10 JAN DINARES QUERA CLUB EGARA 10
11 VICENç CALVO FARRE MATADEPERA 88 HOCKEY 10
12 ALEIX SIMARRO GENESCÀ SARRIÀ HC 9
13 OSCAR DAVI POMIER EHC 9
14 FRANCESC PINEDA POLO CD TERRASSA HOCKEY 9
15 RAMON CLAPES TORRENTS CLUB EGARA 8
16 MARC AURELL BOVE MATADEPERA 88 HOCKEY 8
17 LUIS SALA ESTEVE DIAGONAL HC 8
18 JOSE DE ABADAL BORDAS DIAGONAL HC 8
19 LUIS VENTOS LARIO JUNIOR FC 8
20 IGNASI FREIXA PALOMA ATLÈTIC TERRASSA HC 8
21 PATRICK SYNGE CASTELLDEFELS HC 8
22 ORIOL GALI REYES CAN SALAS 8
23 VICTOR PUJOL SALA CAN SALAS 8
24 ALEX AMAT ESCUDE CLUB EGARA 8
25 FRANCESC CASAS ALVAREZ CD TERRASSA HOCKEY 7
26 PATRICIO KEENAN CLUB EGARA 7
27 JOAN COMALLONGA ALBAREDA ATLÈTIC TERRASSA HC 7
28 IGNACIO TOMAS FERNANDEZ CLUB EGARA 7
29 ALEX AURELL BIOSCA EHC 7
30 MIQUEL CODINA FARRIOL CLUB EGARA 7
31 ISMAEL CARBONELL MARTINEZ SARRIÀ HC 7
32 MIQUEL HERREROS SALA SARRIÀ HC 7
33 PEPE MORAN MOLINS CLUB EGARA 7
34 MARTI FELIX PUIG SARRIÀ HC 7
35 Josep maria Rodo cima CLUB EGARA 6
36 RAMON SALA VALLHONRAT CLUB EGARA 6
37 JAN FONT MUSONS MATADEPERA 88 HOCKEY 6
38 JOSE VALVERDE CAMPOS CASTELLDEFELS HC 6
39 GUILLEM PRADO MORERA ATLÈTIC TERRASSA HC 6
40 ISGAR NICOLAAS BOS BARCELONÍ STICK 6
41 JOAN FOLCH FILELLA CD TERRASSA HOCKEY 6
42 MIGUEL GUILLEN SOLSONA BARCELONÍ STICK 5
43 JOSE EJARQUE GUILLAMAT CLUB EGARA 5
44 ALEX GALLEGO URBANO BARCELONÍ STICK 5
45 DAVID ESTANY SANZ CAN SALAS 5
46 JORDI CASAS GUTIERREZ SARRIÀ HC 5
47 POL QUINTANA BUSQUET SARRIÀ HC 5
48 JOSE PUJOLA SEGURA CLUB EGARA 5
49 ALFREDO MUIÑOS BALET DIAGONAL HC 5
50 IGNACIO MUÑOZ UZQUIANO BARCELONÍ STICK 4
51 JORDI GISPERT MORERA MATADEPERA 88 HOCKEY 4
52 MARK WUYTEN DIAGONAL HC 4
53 JORDI GORINA CASAMAJOR EHC 4
54 JORDI PERELLO SANTOS EHC 4
55 TOMAS GUERRERO FAU GRAN RESERVA H.C 4
56 JAIME ANGUERA PERIS CASTELLDEFELS HC 4
57 MARC PUJOL GONZALEZ MATADEPERA 88 HOCKEY 4
58 ISIDRO GONZALEZ ROBLES BARCELONÍ STICK B 4
59 PERE MASANA SERRA BARCELONÍ STICK 4
60 LLUIS MORAN MOLINS BARCELONÍ STICK 4
61 CARLOS PETCHAME GALI CD TERRASSA HOCKEY 4
62 IGNACIO CALZADO ISBERT SARRIÀ HC 4
63 DAVID FREIXA PALOMA ATLÈTIC TERRASSA HC 4
64 PABLO CALZADO ISBERT SARRIÀ HC 4
65 VICTOR PRIEGO BROOK GRAN RESERVA H.C 4
66 BERNAT TUTUSAUS MONROIG MATADEPERA 88 HOCKEY 4
67 GUILLERMO MARFA PERMANYER DIAGONAL HC 4
68 JORGE TWOSE PEREZ DE RADA GRAN RESERVA H.C 3
69 ANTON SANROMA VIMA SARRIÀ HC 3
70 AMADEU BOIX OLIVA CAN SALAS 3
71 CARLOS ABADAL BORDAS DIAGONAL HC 3
72 XAVIER PUIGCERNAU TRIAS ATLÈTIC TERRASSA HC 3
73 ALBERTO NAKAMOTO ROLDAN SARRIÀ HC 3
74 JORDI MARGARIT DURAN ATLÈTIC TERRASSA HC 3
75 JOSEP JIMENEZ TRUJILLO MATADEPERA 88 HOCKEY 3
76 SANTIAGO CENTELLES GOMEZ CAN SALAS 3
77 JESUS ARMENGOL CEBRIAN CD TERRASSA HOCKEY 3
78 ENRIC CARRERA ROYES SARRIÀ HC 3
79 CARLES SALLÉS SEN CASTELLDEFELS HC 3
80 ORIOL PUJADE BUSQUETA MATADEPERA 88 HOCKEY 3
81 GERARD GRAS MONTADA SARRIÀ HC 3
82 JAVIER DE MERCADER DE MULLER GRAN RESERVA H.C 3
83 ISIDRO ABELLO VIÑAS JUNIOR FC 3
84 QUIM COLOMER GASULLA SARRIÀ HC 3
85 PEDRO TORRABADELLA CARRASCO JUNIOR FC 3
86 TOMAS HERREROS SALA EHC 3
87 XAVIER PRAT MORERA CD TERRASSA HOCKEY 2
88 JOSEP MARIA RIERA CORBERA CAN SALAS 2
89 JOAN GALI FONT CLUB EGARA 2
90 XAVIER MURCIANO REBULLIDA ATLÈTIC TERRASSA HC 2
91 JORDI DELAS AMAT BARCELONÍ STICK B 2
92 ENRIC ARMENGOL VALLES CAN SALAS 2
93 XAVIER MOLINE BOSCH CLUB EGARA 2
94 DIRK MEIJER BARCELONÍ STICK 2
95 JORDI JORNET VIDAL CD TERRASSA HOCKEY 2
96 SANTI AMAT DURAN CLUB EGARA 2
97 CARLOS MARSAL BARTHE GRAN RESERVA H.C 2
98 SERGIO PORTUGUES BACHMANN GRAN RESERVA H.C 2
99 JOSE GALLES FUSTER DIAGONAL HC 2
100 GORKA MARCUERQUIAGA RUIZ GRAN RESERVA H.C 2
101 OLIVER KENYON CASTELLDEFELS HC 2
102 XAVI GALI CORNET ATLÈTIC TERRASSA HC 2
103 JOAN VALLDEPERAS GENIS CD TERRASSA HOCKEY 2
104 REGINALD DE VISSCHER JUNIOR FC 2
105 JORDI BOGUNYA ALMIRALL EHC 2
106 ALEIX VILLATORO OLIVER EHC 2
107 JOAN ROIG TORRENTS CD TERRASSA HOCKEY 2
108 PABLO ROMAGOSA GIRONES BARCELONÍ STICK B 2
109 EDUARD SERRAHIMA DE CAMBRA JUNIOR FC 2
110 PAUL PETERMEIJER DIAGONAL HC 2
111 HECTOR MARTINEZ RUIZ BARCELONÍ STICK 2
112 GIJS HOOIJKAAS CASTELLDEFELS HC 2
113 NARCIS VENTALLO TOLOSA EHC 2
114 FERNANDO GALARZA CASTELLDEFELS HC 2
115 FRANC AMAT ESCUDE EHC 2
116 JUAN ANTEM JUANICO JUNIOR FC 2
117 JORGE FERNANDEZ RODINO CD TERRASSA HOCKEY 2
118 ALBERTO ESTEFANELL MERCE DIAGONAL HC 1
119 JORGE TORREDEMER TALO CLUB EGARA 1
120 ALVARO GUILLEN ONANDIA ATLÈTIC TERRASSA HC 1
121 QUICO BELTRA JULIA MATADEPERA 88 HOCKEY 1
122 ENRIQUE BORRAS ALOMAR JUNIOR FC 1
123 RICARD LEAL FARRERAS JUNIOR FC 1
124 TON ABAD FREIXA ATLÈTIC TERRASSA HC 1
125 JURRIAAN HAMELYNCK BARCELONÍ STICK 1
126 JOSE VILA BARCELONÍ STICK 1
127 RAUL LUIS ORTS GUTIERREZ CD TERRASSA HOCKEY 1
128 BERNAT CASARAMONA MUNDET ATLÈTIC TERRASSA HC 1
129 CESC BOSCH MUNTAL ATLÈTIC TERRASSA HC 1
130 ALESSANDRO MARINO BARCELONÍ STICK B 1
131 PAU BORDA CARRASCO MATADEPERA 88 HOCKEY 1
132 PERE AMAT AUTONELL CLUB EGARA 1
133 ANTONIO VELASCO POLONIO BARCELONÍ STICK 1
134 MIQUEL BALLBE HERNANDEZ-BAENA CAN SALAS 1
135 ALBERT RUE DOMINGO EHC 1
136 ARNAU MAS MOLL BARCELONÍ STICK 1
137 XAVIER RUBI TORRES CD TERRASSA HOCKEY 1
138 XAVIER PUJADE VILLAR MATADEPERA 88 HOCKEY 1
139 ALBERT MARTI PI ATLÈTIC TERRASSA HC 1
140 JUAN FERNANDEZ CAMACHO EHC 1
141 LUIS OLIVER TARRE GRAN RESERVA H.C 1
142 ALBERTO ALCOLEA AMIGO JUNIOR FC 1
143 XAVIER GONZALEZ TURA MATADEPERA 88 HOCKEY 1
144 JAVIER MIGUEZ MARTIN CD TERRASSA HOCKEY 1
145 DANIEL CASTRO PIQUERAS CD TERRASSA HOCKEY 1
146 JOSE MARIA ROJI BUQUERAS GRAN RESERVA H.C 1
147 CARLOS CASALS PADRO EHC 1
148 CAMILO DEFOIN GUTIERREZ GRAN RESERVA H.C 1
149 NICOLAS REQUENA CASTILLO CD TERRASSA HOCKEY 1
150 MIQUEL CUNILL CORBERA CAN SALAS 1
151 JAUME BOSCH MUNTAL CAN SALAS 1
152 JORDI HERNANDEZ RUBIO MATADEPERA 88 HOCKEY 1
153 RAMON ALEGRE SEGURA DIAGONAL HC 1
154 PETER DAVID THOMAS CASTELLDEFELS HC 1
155 JORDI BERNADES AYUSO CD TERRASSA HOCKEY 1
156 VICTOR GARCIA PEREZ GRAN RESERVA H.C 1
157 BIEL ROCA DURAN CD TERRASSA HOCKEY 1
158 JOAQUIN SALA CASAS SARRIÀ HC 1
159 MARC LLOVERAS ARMENGOL EHC 1
160 ORIOL CARRERAS MONROS EHC 1
161 JORDI ROCA LLONGUERAS MATADEPERA 88 HOCKEY 1
162 JOAN CATALA FREIXA CAN SALAS 1
163 IGNASI AVILES VERDERA CAN SALAS 1
164 XAVIER RUIZ MIRONES CLUB EGARA 1
165 JUAN PALMA PEREZ EHC 1
166 JORDI BADAL FERRES DIAGONAL HC 1
167 ENRIQUE YCART GONZALEZ CD TERRASSA HOCKEY 1
168 FRANCISCO CASANOVA VICENS BARCELONÍ STICK B 1
169 MARK HOOGENDAM DIAGONAL HC 1
170 MARC CASANOVAS MAQUEDA MATADEPERA 88 HOCKEY 1
171 ANTONIO RIGAU MARSAL DIAGONAL HC 1
172 OSCAR PUIG TORRES SARRIÀ HC 1
173 OSCAR SIMON GARCIA SARRIÀ HC 1
174 ALEX FERNANDEZ MEMBRIVES BARCELONÍ STICK 1
175 JOAN MORA SEGUES EHC 1
176 GERARD MASCLANS HERNANDEZ CASTELLDEFELS HC 1
177 MAURICI BIOSCA RIERA BARCELONÍ STICK 1
178 DAOUED KHAYI BARCELONÍ STICK B 1
179 MUSTAFA KHAYI BARCELONÍ STICK B 1
180 JORDI GUILA LAHOR ATLÈTIC TERRASSA HC 1
181 SALVADOR ARMENTERAS MARSAL DIAGONAL HC 1
182 DAVID SERRA BARREDA BARCELONÍ STICK 1
183 FRANCESC OLLER REIG EHC 1
184 ESTEVE BOSCH TORRES CLUB EGARA 1
185 POL GALLEMI CASTELLO SARRIÀ HC 1
186 CARLES ESCUDE COMERMA ATLÈTIC TERRASSA HC 1
187 JUAN SEBASTIAN VIDALES BARCELONÍ STICK B 1
188 PERE ARCH MAS CLUB EGARA 1
189 JULIO ALVAREZ HERNANDEZ DIAGONAL HC 1
190 MARC FIGUERAS MASSAGUER EHC 1
191 ARNAU TARRIDA CARRETERO CAN SALAS 1
192 CARLOS BUSTOS MANCERA DIAGONAL HC 1
193 IVAN GRAELLS PLANAS SARRIÀ HC 1
194 XAVIER LATORRE ARMENGOL SARRIÀ HC 1
195 MARCO NEVES BARCELONÍ STICK B 1