Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUYA JUVENIL M GA
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 PAU PETCHAME HERNANDEZ CD TERRASSA HOCKEY 11
2 ORIOL GALI ROIG ATLÈTIC TERRASSA 10
3 CARLOS GODO MASANA RC POLO 9
4 POL CABRE-VERDIELL BADIA ATLÈTIC TERRASSA 9
5 ORIOL BOZAL BURGUES JUNIOR FC 8
6 POL COMPTA SEGURA BARÇA 8
7 PABLO ESPINO MATAS JUNIOR FC 7
8 ANDREAS RAFI DVORACEK BARÇA 7
9 LUCAS COSTAFREDA MARTIN RC POLO 6
10 ALEX AYMERICH RUBIO ATLÈTIC TERRASSA 5
11 POL BERNADES QUEROL CD TERRASSA HOCKEY 5
12 JAN CLAPES CASTELLS CLUB EGARA 5
13 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL RC POLO 5
14 JORDI GIFRA BARBANY JUNIOR FC 5
15 ARNAU PEREZ SOLER ATLÈTIC TERRASSA 5
16 NIL TRUJILLO AMESCUA CLUB EGARA 5
17 IGNASI AVILES VERDERA CAN SALAS 5
18 JAN BORRAS MASSAGUER CLUB EGARA 5
19 TON BORRAS AUBERT RC POLO 4
20 CARLOS ESTEBAN PULLES RC POLO 4
21 MARC VILALTA SOLER ATLÈTIC TERRASSA 4
22 ALEJANDRO MENA JUAREZ CD TERRASSA HOCKEY 3
23 ANTON SERRAHIMA ESQUE JUNIOR FC 3
24 ORIOL JIMENEZ GARRICH ATLÈTIC TERRASSA 3
25 PAU DINARES JORDA CLUB EGARA 3
26 ENRIC GIBERT PABLO CAN SALAS 3
27 TONI DEVANT BOHILS CD TERRASSA HOCKEY 3
28 PERE MORAN MARQUES CLUB EGARA 2
29 ENRIC ALAVEDRA ARUMI CLUB EGARA 2
30 PABLO CRESPO DE PEDRO JUNIOR FC 2
31 PAU GALY LADERO LÍNIA 22 HC A 2
32 FERRAN MUÑOZ ALSINA JUNIOR FC 2
33 POL CERDA LOPEZ LÍNIA 22 HC A 2
34 ORIOL LOPEZ IBARS JUNIOR FC 2
35 JOHN RODRIGUEZ MANE LÍNIA 22 HC A 2
36 BIEL ROCA DURAN CD TERRASSA HOCKEY 2
37 JAIME IBRAN DIEZ RC POLO 2
38 GRAU ALBERT TORRAS ATLÈTIC TERRASSA 2
39 GUILLERMO TOSCAS ORMAZABAL BARÇA 2
40 MAX LAPLAZA CLAVERO RC POLO 2
41 ALFREDO BARON ESTARELLAS RC POLO 2
42 GERARD PERICAY FREIXAS ATLÈTIC TERRASSA 1
43 FERRAN REIG TEJEDOR CD TERRASSA HOCKEY 1
44 PAU OLMOS SERRANO CD TERRASSA HOCKEY 1
45 MARCO NEVES BARÇA 1
46 MARC MALGOSA MORCILLO CAN SALAS 1
47 JOAQUIN KIRILL RODRIGUEZ JUVE CLUB EGARA 1
48 TOMAS OSARTE SEGURA RC POLO 1
49 JOEL TORRES TORRES LÍNIA 22 HC A 1
50 XAVI CASTELLO MARTI ATLÈTIC TERRASSA 1
51 JOAN MIRO CARDELLACH CD TERRASSA HOCKEY 1
52 POL RIBO BLANQUE JUNIOR FC 1
53 DÍDAC MARTÍNEZ COLOM CAN SALAS 1
54 CONRAD PUIG ARIMON CLUB EGARA 1
55 JAN RIBAS VILAGELIU CD TERRASSA HOCKEY 1
56 TEDDY PIQUERAS HIGUERA LÍNIA 22 HC A 1
57 ENRIC MIRALLES PORTILLO CD TERRASSA HOCKEY 1
58 ROC FARNOS CLEMENTE LÍNIA 22 HC A 1
59 LUARD POL MORENO BARÇA 1
60 ALEX CALVET DIEZ JUNIOR FC 1
61 LUCAS CABOT CAPON RC POLO 1
62 JAN CARRERAS PIERRES CLUB EGARA 1
63 POL FRISCH COLOMINAS BARÇA 1
64 SANTIAGO PUJOL RICO JUNIOR FC 1
65 JOAN FORTUNY RIERA RC POLO 1
66 CARLOS ROMAGOSA FLORIT BARÇA 1
67 OT COROMINAS RICART ATLÈTIC TERRASSA 1
68 FERRAN SERRA VANCELLS CAN SALAS 1
69 ARNAU JULIA CARBONELL ATLÈTIC TERRASSA 1
70 BRUNO FONT ABAD JUNIOR FC 1
71 GUILLERMO FALCONES ROSICH RC POLO 1
72 GUILLERMO ARTIGAS SOLA RC POLO 1
73 PERE AMAT CASELLAS CLUB EGARA 1