Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Equips 2019/2020 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Equips 2019/2020 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUYA 2a F A
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 LUCIA INES MANES JUNIOR FC C 13
2 MARIA CORREAS DEL PINO ILURO HC 12
3 BERTA DOMINGO HERMS CLUB EGARA 7
4 CRISTINA BELTRAN VILA ILURO HC 6
5 QUIRINE STORM VAN LEEUWEN CASTELLDEFELS HC 6
6 MARIONA DOMINGO HERMS CLUB EGARA 6
7 NURIA CAMON FARELL MATADEPERA 88 HOCKEY 5
8 SARA GIBERT MARCET EGARA 1935 5
9 LAIA RECASENS LLOBET CLUB EGARA 5
10 CAROL ABAD REGNE JUNIOR FC C 5
11 FERNANDA OVIEDO GUADARRAMA ILURO HC 5
12 MAR BOSCH RAMIREZ CLUB EGARA 4
13 JULIA CLAPES CASTELLS CLUB EGARA 4
14 ANNA MATA DE LA BARATA MARRUGAT CLUB EGARA 4
15 ANNA CUGAT MARTI JUNIOR FC 4
16 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO JUNIOR FC 3
17 ROSA SALA PARDELLANS MATADEPERA 88 HOCKEY 3
18 LOURDES PICH-AGUILERA BLASCO JUNIOR FC 3
19 ANNA PALOMARES TORRENS CLUB EGARA 3
20 MAIG SALCHIN PARAYNO MONES BARÇA 3
21 CAROLINA FALCONE ABADES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 2
22 NATALIA ESTEFANELL MERCE RC POLO 2
23 GEMMA BERNAD JUNQUERA LÍNIA 22 HC 2
24 MACARENA ROVEDATTI POBLETE CATALÒNIA HOCKEY CLUB 2
25 SONIA SANCHEZ QUINTANA EGARA 1935 2
26 ROCIO JAUREGUI ECHALECU BARÇA 2
27 PAULA JAVIERRE MATEOS CASTELLDEFELS HC 2
28 MARTA PUNTI TURULL JUNIOR FC 2
29 INES COMBALIA PUJOL RC POLO 2
30 MARTA CLAJER CABRERA ILURO HC 2
31 NURIA PALET CARRERAS EGARA 1935 2
32 JULIA MOUMEN BAQUES MATADEPERA 88 HOCKEY 2
33 MARIA CALVET DIEZ JUNIOR FC 2
34 ANNA PENAS GENERO RC POLO 2
35 JENNIFER AIDA VALDES DE LA CRUZ ILURO HC 2
36 LUZ ORIANA TORRES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 2
37 BEGOÑA MUGICA GUZMAN BARÇA 2
38 JULIA FIBLA CAMPMANY JUNIOR FC 2
39 MARINA CABEZA TRUJILLO CLUB EGARA 2
40 BERTA MUNNE BARELLAS CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
41 MAR GARCIA GISPERT EGARA 1935 1
42 MARTA COMERMA OLIVE CLUB EGARA 1
43 ANNA GISPERT AMAT CLUB EGARA 1
44 GLORIA SEMANES AGREDA MATADEPERA 88 HOCKEY 1
45 CARMINA ARGEMI CODINA EGARA 1935 1
46 JULIA MENENDEZ ORTEGA JUNIOR FC C 1
47 NATALIA DELGADO OCHOA DE RETANA RC POLO 1
48 ROCIO PIERINI LINARES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
49 MARIONA PONS SANCHEZ CASTELLDEFELS HC 1
50 MARIA EMILIA CUEVAS CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
51 NOELIA LOPEZ CABALLERO ILURO HC 1
52 KATERY MARAGALL VIDAL JUNIOR FC C 1
53 NOEMÍ LOPEZ MUÑOZ CASTELLDEFELS HC 1
54 ALDANA ROCIO SPATARO BARÇA 1
55 BERTA CERVILLA MUÑOZ MATADEPERA 88 HOCKEY 1
56 GEMMA LUCAS SERRA JUNIOR FC C 1
57 GALA GINER CASTELLDEFELS HC 1
58 CRISTINA ARCE CANALS JUNIOR FC 1
59 BLANCA ALCOVER NEGRE JUNIOR FC C 1
60 GEORGINA FORNS LIMONGE RC POLO 1
61 CAMILA ALONSO GREIG CASTELLDEFELS HC 1
62 INES CHARLES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
63 PAULA SAORIN MIRAS JUNIOR FC 1
64 CARLA TORRAS MATADEPERA 88 HOCKEY 1
65 MARTA CASTAÑE SANMARTIN JUNIOR FC C 1
66 CLARA FANLO ZALDUA RC POLO 1
67 EVANGELINA QUIROGA ZAMORA BARÇA 1
68 SOFIA AQUILA SAR BARÇA 1
69 ALDANA RIVA CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
70 GEMMA MIER CERVANTES JUNIOR FC 1
71 PAULA VILA GUAL CLUB EGARA 1
72 ANDREA PUIG TARANTOLA JUNIOR FC C 1
73 MARTA CODINACH MOLINA RC POLO 1
74 BELEN DAVILA PARMIGIANI RC POLO 1
75 FLORENCIA RODRIGUEZ GALLO JUNIOR FC 1
76 BRUNA DE MARCO CASTELLDEFELS HC 1
77 ANNA SERRAHIMA CASTELLA JUNIOR FC 1
78 CRISTINA NEGRE NOGUERAS JUNIOR FC C 1
79 LAURA REAL PARRADO CLUB EGARA 1
80 SANDRA ADELL PUIG EGARA 1935 1
81 IMMACULADA LOPEZ MUÑOZ CASTELLDEFELS HC 1
82 EMMA FRANCES DALTON CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1