Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GC
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 GERARD CENTELLES ARTES ATLÈTIC D 13
2 DIDAC GINEL MARIN CASTELLDEFELS HC - FDC 12
3 JOEL DAVIES CANET FC BARCELONA B - FDC 11
4 PAU PUIG DAURA EHC 8
5 GERARD MASCLANS HERNANDEZ CASTELLDEFELS HC - FDC 8
6 RUBEN GARCIA CASTILLO CASTELLDEFELS HC - FDC 7
7 IÑAKI FERNANDEZ EHC 7
8 QUIM CLAPES LLOVERAS EHC 6
9 JORDI TORRENT MAESTRO ATLÈTIC D 6
10 OSCAR ROVIRA CIRERA CLUB EGARA C 6
11 JOEL GONZALEZ ARGELICH FC BARCELONA B - FDC 5
12 JAN RUIZ FERNANDEZ FC BARCELONA B - FDC 5
13 ORIOL SIMO MARTI CD TERRASSA HOCKEY C 5
14 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ EHC 4
15 ALEX SANCHEZ LOPEZ CLUB EGARA C 4
16 HUG VALLHONRAT SOTO CD TERRASSA HOCKEY C 4
17 GUILLERMO BASSO TARREGA RC POLO C 4
18 RUBEN CASERO GRIÑON CLUB EGARA C 3
19 MARCEL MIRALLES COSTA CD TERRASSA HOCKEY C 3
20 ALEXANDRE VICENS GELI RC POLO C 3
21 ALEX CAÑADA GAJA FC BARCELONA B - FDC 3
22 PERE CLAPES LLOVERAS EHC 3
23 SAM DONALDSON SANGÜESA CASTELLDEFELS HC - FDC 3
24 ENRIC MARIN QUERA CLUB EGARA C 3
25 NOAH VALLEJO MARTIN VALLÈS E. C 2
26 ALEIX BOTELLA LLOBET CD TERRASSA HOCKEY C 2
27 GUILLEM VENTURA PLAYA ATLÈTIC D 2
28 FERRAN BOSCH AGUILERA ATLÈTIC D 2
29 MARC BERNADES QUEROL CD TERRASSA HOCKEY C 2
30 JAUME GRAU SERRA ATLÈTIC C 2
31 ENRIC SIMON GONZALEZ ATLÈTIC C 2
32 SANTIAGO ROSIQUE COROMINA CASTELLDEFELS HC - FDC 2
33 MARCEL ARENYES DINARES EHC 2
34 JAN VERNET FERRERI ATLÈTIC C 1
35 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON RC POLO C 1
36 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU ATLÈTIC D 1
37 JAN CHALER VILLARO VALLÈS E. C 1
38 JAN VINYALS PUIG ATLÈTIC C 1
39 MANEL MONTANYA ROBLES CASTELLDEFELS HC - FDC 1
40 LUCAS GONZALEZ JOLY RC POLO C 1
41 JOFRE COLL VILA VALLÈS E. C 1
42 LUCAS MUIÑOS BALET RC POLO C 1
43 PERE CASAS CARRERAS EHC 1
44 IZAN LOPEZ BLANQUEZ CLUB EGARA C 1
45 GUILLEM RAMAL SALVADOR CLUB EGARA C 1
46 PEPE ABAD DIAZ ATLÈTIC C 1
47 PAU FABRA MIRABENT VALLÈS E. C 1
48 PEPE MALUQUER POMBROL CLUB EGARA C 1
49 DANIEL VERGEL SANCHIDRIAN CASTELLDEFELS HC - FDC 1
50 MIQUEL SALLES JURADO ATLÈTIC C 1