Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA INFANTIL F GA
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 ESTEL PETCHAME HERNANDEZ CD TERRASSA HOCKEY A 12
2 BET GIFRA BARBANY JUNIOR FC 12
3 ONA MAESTRO CERVERA ATLÈTIC TERRASSA HC 11
4 JORDINA GIBERT ANGLADA ATLÈTIC TERRASSA HC 8
5 JUDIT GARCIA GREGORI CLUB EGARA 7
6 CARLA CANAL PUIG CD TERRASSA HOCKEY A 6
7 NOA SHRISTI GINJAUME MATAS JUNIOR FC 5
8 NATALIA VILANOVA DOLCET CLUB EGARA 5
9 ANNA AN ZHAN GONZALEZ VALLÈS ESPORTIU 4
10 MARTA COMADRAN MENCHON RC POLO 4
11 IVET MARTÍ GUIU JUNIOR FC 4
12 ALEJANDRA SIMON FABREGAT RC POLO 4
13 BERTA SANCHEZ FUENTES CD TERRASSA HOCKEY A 3
14 MARTA MITJAVILA CORTINA CLUB EGARA 3
15 LAIA CARRERAS CORTES CLUB EGARA 3
16 CLAUDIA CADIZ SOLA CASTELLDEFELS HC A 2
17 AINA SILVA ARGEMI ATLÈTIC 1952 2
18 CELINA TORRES HANSEN CASTELLDEFELS HC A 2
19 JÚLIA RECASENS CARRETERO ATLÈTIC TERRASSA HC 2
20 BERTA DALMASES ORTEGA ATLÈTIC TERRASSA HC 2
21 LUCIA VENTOS OLIVA DE SUELVES JUNIOR FC 2
22 MAR BUSQUETA SALLES VALLÈS ESPORTIU 2
23 CAROLINA ARTIGAS SOLA RC POLO 2
24 MARTINA BOSCH RIBE JUNIOR FC 2
25 IVET RODO LEON ATLÈTIC TERRASSA HC 2
26 CRISTINA SALA PARDELLANS CD TERRASSA HOCKEY A 2
27 CRISTINA COLAS IRAZUSTA JUNIOR FC 2
28 DANIELA TARRUELLA DE ABADAL RC POLO 2
29 MARIA MARTINEZ CAPDEVILA CASTELLDEFELS HC A 1
30 LUCIA MARISTANY CASOLA RC POLO 1
31 MIREIA MONGE ESTEVE CD TERRASSA HOCKEY A 1
32 MARTA MISERACHS LERMA JUNIOR FC 1
33 CLARA PONS FORRELLAT VALLÈS ESPORTIU 1
34 PAULA CENTELLES PUYALTO ATLÈTIC 1952 1
35 LAIA MARGARIT MORAGAS VALLÈS ESPORTIU 1
36 NEREA SARRIEGUI SANGRADOR CASTELLDEFELS HC A 1
37 ARIADNA ASO LÓPEZ CASTELLDEFELS HC A 1
38 ONA COLLELLMIR JANE JUNIOR FC 1
39 LUCIA GRIBBEN HANKEY CASTELLDEFELS HC A 1
40 MARTA ARMENTERAS SERRA RC POLO 1
41 AINA CAO MONTANE CASTELLDEFELS HC A 1
42 GEORGINA FALCO SALMERON ATLÈTIC 1952 1
43 HANNAH PALLARES HOENMANN RC POLO 1
44 AINHOA ALEN CARRETERO CLUB EGARA 1
45 SARA JOVER SERRA ATLÈTIC 1952 1
46 JULIA MORTE BALTA CLUB EGARA 1