Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET F GB
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 CARLA TORRELLA CATLLA LINIA 22 H.C. A 12
2 BETH BALLBE PUIGMARTI JUNIOR FC B1 11
3 NAINA FERRER CANADELL JUNIOR FC B 9
4 ANA PUIG SOUCHEIRON PEDRALBES HC 9
5 CARLA ALAVEDRA ARUMI CLUB EGARA B 8
6 PAULA PRAT HERMS JUNIOR FC B1 8
7 BLANCA RODRIGUEZ CLEMENTE CLUB EGARA B 6
8 NAUSICA SERRA PUNTI LINIA 22 H.C. A 5
9 MIREIA VIDOSA ARTIGAS JUNIOR FC B 5
10 MARINA PUYAL IBAÑEZ EGARA 1935 5
11 PAULA VALLS CANOVAS LINIA 22 H.C. A 4
12 JOANA GARRIGA BORDAS JUNIOR FC B 4
13 VINYET DURAN ALTIRRIBA LINIA 22 H.C. A 4
14 SARA FARRES CATALA HC SANT CUGAT 4
15 JANA LOPEZ LLACER CLUB EGARA B 4
16 JANNEKE WUYTEN JUNYENT PEDRALBES HC 4
17 ANNA ALCARAZ MARTINEZ EGARA 1935 3
18 MIREIA PEREZ NARBONA JUNIOR FC B1 3
19 ALEXANDRA FONTANALS BRICALL HC SANT CUGAT 3
20 ALEXANDRA ESTEVA ROMERA JUNIOR FC B1 3
21 MAR CLAPES PEREZ CLUB EGARA B 3
22 MIREIA MITJAVILA PEREZ CLUB EGARA B 3
23 ELISABET CALVERA MADAULA JUNIOR FC B1 2
24 BERTA CARRERAS CORTES EGARA 1935 2
25 DIANA LOPEZ IBARS JUNIOR FC B1 2
26 ESTHER BOBI CEREZO LINIA 22 H.C. A 2
27 NIENKE PETERMEIJER ARCINIEGA PEDRALBES HC 2
28 ANNA BIGATA FONTSECA EGARA 1935 2
29 JULIA FRANCINO LINARES JUNIOR FC B 2
30 JULIA HERNANDEZ CANO CD TERRASSA PEDRITXES 2
31 JULIA COLOMER AMAT ATLÈTIC B 2
32 EMMA JUANICO SALA JUNIOR FC B 2
33 MAR RIBAS FONT JUNIOR FC B1 2
34 EMY SOLA BOU CLUB EGARA B 2
35 BLANCA TAPIZ ALABART HC SANT CUGAT 1
36 CARLA TORRADEFLOT EDO ATLÈTIC B 1
37 AMAYA DE SALVADOR PARDAL PEDRALBES HC 1
38 JULIA GUILA GARRO ATLÈTIC B 1
39 MARTINA MORAN MARQUES EGARA 1935 1
40 BERTA PONS FORRELLAT ATLÈTIC B 1
41 ARAN BEL BUSQUETA CD TERRASSA PEDRITXES 1
42 CLAUDIA CAMACHO FAURA HC SANT CUGAT 1
43 BERTA TUTUSAUS GARCIA CD TERRASSA PEDRITXES 1
44 JOANA LOBO SAHUN HC SANT CUGAT 1
45 NATALIA LLANO MILLO CD TERRASSA PEDRITXES 1
46 JULIA ALMIRALL GONZALEZ CLUB EGARA B 1
47 Núria Pons Garcia ATLÈTIC B 1