Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GB
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 NANI AMAT PUIGARNAU ATLÈTIC B 9
2 ARNAU MATA GARCIA CLUB EGARA B 7
3 SIMON CONSUL JUNIOR FC B 5
4 ORIOL CORTES LLOSES CLUB EGARA B 5
5 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ LINIA 22 H.C. A 4
6 PAU CARPENTIER RODRIGUEZ JUNIOR FC B 4
7 ALEJANDRO MENA JUAREZ CD TERRASSA HOCKEY B 4
8 XAVI RUBÍ MILLAN CD TERRASSA HOCKEY B 4
9 CARLES GALY LADERO LINIA 22 H.C. A 3
10 PAU RODRIGUEZ MARTIN CLUB EGARA B 3
11 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA RC POLO B 3
12 BIEL MARTORELL JIMENEZ LINIA 22 H.C. A 3
13 MARC LINUESA CANO LINIA 22 H.C. A 3
14 JOAN BULTA ARANDA CD TERRASSA HOCKEY B 3
15 IGNASI YUSTE SAMARRA ATLÈTIC B 3
16 ORIOL CALVET DIEZ JUNIOR FC B 3
17 NACHO SALA MONROIG CLUB EGARA B 3
18 IGNACIO DE OZA CAREAGA RC POLO B 2
19 FELIX OSARTE SEGURA RC POLO B 2
20 ERIC HERREROS VIDAL CLUB EGARA B 2
21 ORIOL PERERA SEGURA CD TERRASSA HOCKEY B 2
22 SERGI ALAVEDRA PARERA VALLÈS E. B 2
23 JAN PIERA SALA CLUB EGARA B 1
24 UNAI ESCOBAR VAZQUEZ CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
25 GUILLEM IBAÑEZ MARTIN CLUB EGARA B 1
26 ORIOL ROBLES LENDRINO LINIA 22 H.C. A 1
27 MIQUEL EJARQUE ROLDAN CLUB EGARA B 1
28 BIEL CASTELLON CHUECA VALLÈS E. B 1
29 ALEX JIMENEZ VIVES ATLÈTIC B 1
30 ALBERT PARERA PARCET JUNIOR FC B 1
31 IGNASI PORTOLES MARTINEZ ATLÈTIC B 1
32 THOMAS PUIG CAPPUYNS ATLÈTIC B 1
33 JACOBO AZOFRA FRAILE JUNIOR FC B 1
34 ROGER CORAL GOMEZ VALLÈS E. B 1
35 GUILLEM PLANELLAS ALEMANY JUNIOR FC B 1
36 ORIOL MOYA FERNANDEZ CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
37 JOAN LLETI FABREGO VALLÈS E. B 1
38 MIGUEL ANDREU CARRERAS RC POLO B 1