CAMP CATALUNYA PRE-BENJAMÃ 3x3 M GC
Jornada 1
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-02-09 11:00:00 | FC BARCELONA GRANA |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
2019-02-09 10:00:00 | ILURO HC 1991 |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
LINIA 22 HC |
2019-02-09 10:30:00 | JUNIOR FC BLANC |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
2019-02-09 12:00:00 | DIAGONAL HC AZUL |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
2019-02-09 10:00:00 | VALLÈS ESPORTIU |
CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA) CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) |
JUNIOR FC NEGRE |
2019-02-09 11:00:00 | CLUB EGARA |
CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA) PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) |
ILURO HC B |
2019-02-09 11:00:00 | DIAGONAL HC ROJO |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
Jornada 2
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-02-16 10:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
DIAGONAL HC ROJO |
2019-02-16 10:00:00 | LINIA 22 HC |
CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA) ESTADI MARTÍ COLOMER |
FC BARCELONA GRANA |
2019-02-16 09:00:00 | CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA) CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) |
ILURO HC 1991 |
2019-02-16 12:00:00 | CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES) LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) |
JUNIOR FC BLANC |
2019-02-16 10:35:00 | JUNIOR FC NEGRE |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
DIAGONAL HC AZUL |
2019-02-16 11:00:00 | ILURO HC B |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
VALLÈS ESPORTIU |
2019-02-16 12:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
CLUB EGARA |
Jornada 3
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-02-23 11:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
LINIA 22 HC |
2019-02-23 09:00:00 | FC BARCELONA GRANA |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
2019-02-23 12:00:00 | ILURO HC 1991 |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
2019-02-23 10:45:00 | JUNIOR FC BLANC |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
JUNIOR FC NEGRE |
2019-02-23 12:00:00 | DIAGONAL HC AZUL |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
ILURO HC B |
2019-02-23 11:00:00 | VALLÈS ESPORTIU |
CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA) CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
2019-02-23 12:00:00 | DIAGONAL HC ROJO |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
CLUB EGARA |
Jornada 4
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-03-02 10:00:00 | LINIA 22 HC |
CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA) ESTADI MARTÍ COLOMER |
DIAGONAL HC ROJO |
2019-03-02 10:30:00 | CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA) CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
2019-03-02 12:00:00 | CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES) LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) |
FC BARCELONA GRANA |
2019-03-02 10:45:00 | JUNIOR FC NEGRE |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
ILURO HC 1991 |
2019-03-02 12:00:00 | ILURO HC B |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
JUNIOR FC BLANC |
2019-03-02 10:30:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
DIAGONAL HC AZUL |
2019-03-02 09:30:00 | CLUB EGARA |
CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA) PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) |
VALLÈS ESPORTIU |
Jornada 5
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-03-09 11:00:00 | LINIA 22 HC |
CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA) ESTADI MARTÍ COLOMER |
CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
2019-03-09 10:30:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
2019-03-09 11:30:00 | FC BARCELONA GRANA |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
JUNIOR FC NEGRE |
2019-03-09 11:30:00 | ILURO HC 1991 |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
ILURO HC B |
2019-03-09 10:45:00 | JUNIOR FC BLANC |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
2019-03-09 11:00:00 | DIAGONAL HC AZUL |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
CLUB EGARA |
2019-03-09 12:00:00 | DIAGONAL HC ROJO |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
VALLÈS ESPORTIU |
Jornada 6
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-03-16 10:00:00 | CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA) CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) |
DIAGONAL HC ROJO |
2019-03-16 13:00:00 | CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES) LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) |
LINIA 22 HC |
2019-03-16 10:45:00 | JUNIOR FC NEGRE |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
2019-03-16 11:00:00 | ILURO HC B |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
FC BARCELONA GRANA |
2019-03-16 10:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
ILURO HC 1991 |
2019-03-16 11:00:00 | CLUB EGARA |
CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA) PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) |
JUNIOR FC BLANC |
2019-03-16 11:00:00 | VALLÈS ESPORTIU |
CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA) CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) |
DIAGONAL HC AZUL |
Jornada 7
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-03-30 10:00:00 | CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA) CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) |
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
2019-03-30 10:00:00 | LINIA 22 HC |
CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA) ESTADI MARTÍ COLOMER |
JUNIOR FC NEGRE |
2019-03-30 10:30:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
ILURO HC B |
2019-03-30 09:30:00 | FC BARCELONA GRANA |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
2019-03-30 10:00:00 | ILURO HC 1991 |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
CLUB EGARA |
2019-03-30 10:00:00 | JUNIOR FC BLANC |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
VALLÈS ESPORTIU |
2019-03-30 11:00:00 | DIAGONAL HC ROJO |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
DIAGONAL HC AZUL |
Jornada 8
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-04-13 12:00:00 | CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES) LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) |
DIAGONAL HC ROJO |
2019-04-13 10:45:00 | JUNIOR FC NEGRE |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
2019-04-13 10:00:00 | ILURO HC B |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
LINIA 22 HC |
2019-04-13 11:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
2019-04-13 10:00:00 | CLUB EGARA |
CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA) PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) |
FC BARCELONA GRANA |
2019-04-13 11:00:00 | VALLÈS ESPORTIU |
CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA) CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) |
ILURO HC 1991 |
2019-04-13 11:00:00 | DIAGONAL HC AZUL |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
JUNIOR FC BLANC |
Jornada 9
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-04-27 11:00:00 | CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES) LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) |
JUNIOR FC NEGRE |
2019-04-27 09:00:00 | CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA) CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) |
ILURO HC B |
2019-04-27 10:00:00 | LINIA 22 HC |
CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA) ESTADI MARTÍ COLOMER |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
2019-04-27 10:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
CLUB EGARA |
2019-04-27 11:00:00 | FC BARCELONA GRANA |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
VALLÈS ESPORTIU |
2019-04-27 11:30:00 | ILURO HC 1991 |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
DIAGONAL HC AZUL |
2019-04-27 11:00:00 | DIAGONAL HC ROJO |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
JUNIOR FC BLANC |
Jornada 10
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-05-04 10:45:00 | JUNIOR FC NEGRE |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
DIAGONAL HC ROJO |
2019-05-04 12:15:00 | ILURO HC B |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
2019-05-04 11:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
2019-05-04 11:00:00 | CLUB EGARA |
CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA) PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) |
LINIA 22 HC |
2019-05-04 11:00:00 | VALLÈS ESPORTIU |
CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA) CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
2019-05-04 11:00:00 | DIAGONAL HC AZUL |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
FC BARCELONA GRANA |
2019-05-04 10:45:00 | JUNIOR FC BLANC |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
ILURO HC 1991 |
Jornada 11
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-05-11 09:30:00 | JUNIOR FC NEGRE |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
ILURO HC B |
2019-05-11 12:00:00 | CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES) LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
2019-05-11 10:00:00 | CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA) CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) |
CLUB EGARA |
2019-05-11 09:00:00 | LINIA 22 HC |
CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA) ESTADI MARTÍ COLOMER |
VALLÈS ESPORTIU |
2019-05-11 11:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
DIAGONAL HC AZUL |
2019-05-11 10:00:00 | FC BARCELONA GRANA |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
JUNIOR FC BLANC |
2019-05-11 11:00:00 | DIAGONAL HC ROJO |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
ILURO HC 1991 |
Jornada 12
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-05-25 12:00:00 | DIAGONAL HC ROJO |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
ILURO HC B |
2019-05-25 11:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
JUNIOR FC NEGRE |
2019-05-25 13:00:00 | CLUB EGARA |
CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA) PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) |
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
2019-05-25 11:00:00 | VALLÈS ESPORTIU |
CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA) CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) |
CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
2019-05-25 11:00:00 | DIAGONAL HC AZUL |
AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA) RC POLO DE BARCELONA |
LINIA 22 HC |
2019-05-18 09:00:00 | JUNIOR FC BLANC |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
2019-05-25 11:00:00 | ILURO HC 1991 |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
FC BARCELONA GRANA |
Jornada 13
Data | Local | Resultat | Visitant |
---|---|---|---|
2019-06-01 12:00:00 | ILURO HC B |
CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ) MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) |
CATALÒNIA HOCKEY CLUB |
2019-06-01 11:00:00 | JUNIOR FC NEGRE |
PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS) JUNIOR FUTBOL CLUB |
CLUB EGARA |
2019-06-01 10:30:00 | CD TERRASSA HOCHEY RIMAS |
CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES) LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) |
VALLÈS ESPORTIU |
2019-06-01 10:00:00 | CLUB HOCKEY SANT ANDREU |
CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA) CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) |
DIAGONAL HC AZUL |
2019-06-01 10:00:00 | LINIA 22 HC |
CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA) ESTADI MARTÍ COLOMER |
JUNIOR FC BLANC |
2019-06-01 11:00:00 | CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
ILURO HC 1991 |
2019-06-01 12:00:00 | FC BARCELONA GRANA |
PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA) PAU NEGRE |
DIAGONAL HC ROJO |