Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA PRE-BENJAMÍ 3x3 M GC
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Jornada 1
Data Local Resultat Visitant
2019-02-09 11:00:00 FC BARCELONA GRANA PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU
2019-02-09 10:00:00 ILURO HC 1991 CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
LINIA 22 HC
2019-02-09 10:30:00 JUNIOR FC BLANC PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
2019-02-09 12:00:00 DIAGONAL HC AZUL AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS
2019-02-09 10:00:00 VALLÈS ESPORTIU CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA)
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.)
JUNIOR FC NEGRE
2019-02-09 11:00:00 CLUB EGARA CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA)
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA)
ILURO HC B
2019-02-09 11:00:00 DIAGONAL HC ROJO AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
CATALÒNIA HOCKEY CLUB
Jornada 2
Data Local Resultat Visitant
2019-02-16 10:00:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
DIAGONAL HC ROJO
2019-02-16 10:00:00 LINIA 22 HC CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA)
ESTADI MARTÍ COLOMER
FC BARCELONA GRANA
2019-02-16 09:00:00 CLUB HOCKEY SANT ANDREU CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA)
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.)
ILURO HC 1991
2019-02-16 12:00:00 CD TERRASSA HOCHEY RIMAS CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES)
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY)
JUNIOR FC BLANC
2019-02-16 10:35:00 JUNIOR FC NEGRE PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
DIAGONAL HC AZUL
2019-02-16 11:00:00 ILURO HC B CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
VALLÈS ESPORTIU
2019-02-16 12:00:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
CLUB EGARA
Jornada 3
Data Local Resultat Visitant
2019-02-23 11:00:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
LINIA 22 HC
2019-02-23 09:00:00 FC BARCELONA GRANA PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
2019-02-23 12:00:00 ILURO HC 1991 CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS
2019-02-23 10:45:00 JUNIOR FC BLANC PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
JUNIOR FC NEGRE
2019-02-23 12:00:00 DIAGONAL HC AZUL AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
ILURO HC B
2019-02-23 11:00:00 VALLÈS ESPORTIU CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA)
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.)
CATALÒNIA HOCKEY CLUB
2019-02-23 12:00:00 DIAGONAL HC ROJO AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
CLUB EGARA
Jornada 4
Data Local Resultat Visitant
2019-03-02 10:00:00 LINIA 22 HC CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA)
ESTADI MARTÍ COLOMER
DIAGONAL HC ROJO
2019-03-02 10:30:00 CLUB HOCKEY SANT ANDREU CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA)
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.)
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU
2019-03-02 12:00:00 CD TERRASSA HOCHEY RIMAS CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES)
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY)
FC BARCELONA GRANA
2019-03-02 10:45:00 JUNIOR FC NEGRE PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
ILURO HC 1991
2019-03-02 12:00:00 ILURO HC B CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
JUNIOR FC BLANC
2019-03-02 10:30:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
DIAGONAL HC AZUL
2019-03-02 09:30:00 CLUB EGARA CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA)
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA)
VALLÈS ESPORTIU
Jornada 5
Data Local Resultat Visitant
2019-03-09 11:00:00 LINIA 22 HC CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA)
ESTADI MARTÍ COLOMER
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
2019-03-09 10:30:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS
2019-03-09 11:30:00 FC BARCELONA GRANA PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
JUNIOR FC NEGRE
2019-03-09 11:30:00 ILURO HC 1991 CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
ILURO HC B
2019-03-09 10:45:00 JUNIOR FC BLANC PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
CATALÒNIA HOCKEY CLUB
2019-03-09 11:00:00 DIAGONAL HC AZUL AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
CLUB EGARA
2019-03-09 12:00:00 DIAGONAL HC ROJO AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
VALLÈS ESPORTIU
Jornada 6
Data Local Resultat Visitant
2019-03-16 10:00:00 CLUB HOCKEY SANT ANDREU CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA)
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.)
DIAGONAL HC ROJO
2019-03-16 13:00:00 CD TERRASSA HOCHEY RIMAS CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES)
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY)
LINIA 22 HC
2019-03-16 10:45:00 JUNIOR FC NEGRE PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU
2019-03-16 11:00:00 ILURO HC B CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
FC BARCELONA GRANA
2019-03-16 10:00:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
ILURO HC 1991
2019-03-16 11:00:00 CLUB EGARA CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA)
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA)
JUNIOR FC BLANC
2019-03-16 11:00:00 VALLÈS ESPORTIU CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA)
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.)
DIAGONAL HC AZUL
Jornada 7
Data Local Resultat Visitant
2019-03-30 10:00:00 CLUB HOCKEY SANT ANDREU CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA)
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.)
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS
2019-03-30 10:00:00 LINIA 22 HC CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA)
ESTADI MARTÍ COLOMER
JUNIOR FC NEGRE
2019-03-30 10:30:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
ILURO HC B
2019-03-30 09:30:00 FC BARCELONA GRANA PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
CATALÒNIA HOCKEY CLUB
2019-03-30 10:00:00 ILURO HC 1991 CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
CLUB EGARA
2019-03-30 10:00:00 JUNIOR FC BLANC PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
VALLÈS ESPORTIU
2019-03-30 11:00:00 DIAGONAL HC ROJO AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
DIAGONAL HC AZUL
Jornada 8
Data Local Resultat Visitant
2019-04-13 12:00:00 CD TERRASSA HOCHEY RIMAS CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES)
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY)
DIAGONAL HC ROJO
2019-04-13 10:45:00 JUNIOR FC NEGRE PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
2019-04-13 10:00:00 ILURO HC B CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
LINIA 22 HC
2019-04-13 11:00:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU
2019-04-13 10:00:00 CLUB EGARA CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA)
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA)
FC BARCELONA GRANA
2019-04-13 11:00:00 VALLÈS ESPORTIU CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA)
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.)
ILURO HC 1991
2019-04-13 11:00:00 DIAGONAL HC AZUL AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
JUNIOR FC BLANC
Jornada 9
Data Local Resultat Visitant
2019-04-27 11:00:00 CD TERRASSA HOCHEY RIMAS CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES)
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY)
JUNIOR FC NEGRE
2019-04-27 09:00:00 CLUB HOCKEY SANT ANDREU CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA)
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.)
ILURO HC B
2019-04-27 10:00:00 LINIA 22 HC CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA)
ESTADI MARTÍ COLOMER
CATALÒNIA HOCKEY CLUB
2019-04-27 10:00:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
CLUB EGARA
2019-04-27 11:00:00 FC BARCELONA GRANA PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
VALLÈS ESPORTIU
2019-04-27 11:30:00 ILURO HC 1991 CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
DIAGONAL HC AZUL
2019-04-27 11:00:00 DIAGONAL HC ROJO AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
JUNIOR FC BLANC
Jornada 10
Data Local Resultat Visitant
2019-05-04 10:45:00 JUNIOR FC NEGRE PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
DIAGONAL HC ROJO
2019-05-04 12:15:00 ILURO HC B CARRER GALÍCIA, 180 (MATARÓ)
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC)
CD TERRASSA HOCHEY RIMAS
2019-05-04 11:00:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
2019-05-04 11:00:00 CLUB EGARA CARRER JACINT BADIELLA 5 (TERRASSA)
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA)
LINIA 22 HC
2019-05-04 11:00:00 VALLÈS ESPORTIU CARRETERA DE CASTELLAR, 628 (TERRASSA)
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.)
CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU
2019-05-04 11:00:00 DIAGONAL HC AZUL AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 (BARCELONA)
RC POLO DE BARCELONA
FC BARCELONA GRANA
2019-05-04 10:45:00 JUNIOR FC BLANC PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
ILURO HC 1991
Jornada 11
Data Local Resultat Visitant
2019-05-11 09:30:00 JUNIOR FC NEGRE PASSATGE SANT MAMET, 3-5 (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
JUNIOR FUTBOL CLUB
ILURO HC B
2019-05-11 12:00:00 CD TERRASSA HOCHEY RIMAS CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 (PEDRITXES, LES)
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY)
CATALÒNIA HOCKEY CLUB
2019-05-11 10:00:00 CLUB HOCKEY SANT ANDREU CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N (SANT ANDREU DE LA BARCA)
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.)
CLUB EGARA
2019-05-11 09:00:00 LINIA 22 HC CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 (TERRASSA)
ESTADI MARTÍ COLOMER
VALLÈS ESPORTIU
2019-05-11 11:00:00 CATALÒNIA HOCKEY CLUB BLAU PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 (BARCELONA)
PAU NEGRE
DIAGONAL HC AZUL