Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 JACOBO AZOFRA FRAILE JUNIOR FC B 23
2 TONI PALET CARRERAS CLUB EGARA B 22
3 JOSE BERTRAN CARULLA RC POLO B 21
4 GERARD CENTELLES ARTES ATLÈTIC B 14
5 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA RC POLO B 13
6 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU ATLÈTIC B 11
7 JOFRE COLL VILA ATLÈTIC B 10
8 SANTI SANZ SERRANO CASTELLDEFELS HC - FDC 10
9 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI CLUB HOCKEY SANT ANDREU 10
10 PAU CARPENTIER RODRIGUEZ JUNIOR FC B 9
11 GERARD MASCLANS HERNANDEZ CASTELLDEFELS HC - FDC 9
12 MARTIN CAÑAS PRAT RC POLO B 8
13 MIQUEL VINYES SERRA ATLÈTIC B 8
14 DIDAC GINEL MARIN CASTELLDEFELS HC - FDC 8
15 SIMON CONSUL JUNIOR FC B 7
16 ORIOL CALVET DIEZ JUNIOR FC B 7
17 POL COMAS PARROT VALLÈS E. B 7
18 ARNAU MATA GARCIA CLUB EGARA B 7
19 VICTOR TORREGROSA ALONSO FC BARCELONA B - FDC 6
20 JAN ABAD FERRER JUNIOR FC B 6
21 IÑAKI FERNANDEZ CLUB EGARA B 5
22 ENRIC SIMON GONZALEZ ATLÈTIC B 5
23 SANTIAGO ROSIQUE COROMINA CASTELLDEFELS HC - FDC 5
24 GIJS HOOIJKAAS CASTELLDEFELS HC - FDC 5
25 POL SAULEDA CACHO ILURO H.C. 5
26 JORDI TORRENT MAESTRO ATLÈTIC B 5
27 IZAN LOPEZ BLANQUEZ CLUB EGARA B 4
28 POL MUÑOZ ESCOFET CD TERRASSA HOCKEY B 4
29 ORIOL RAMOS PUIG ATLÈTIC B 4
30 ALEX CAÑADA GAJA FC BARCELONA B - FDC 4
31 JONATHAN PALACIOS LEAL ILURO H.C. 4
32 MARTI CUSACHS GIL ILURO H.C. 4
33 ILJA SZAMEITAT CASTELLDEFELS HC - FDC 4
34 ORIOL MOYA FERNANDEZ CLUB HOCKEY SANT ANDREU 4
35 ORIOL PERERA SEGURA CD TERRASSA HOCKEY B 4
36 PAU GIFRA BARBANY JUNIOR FC B 4
37 RUBEN GARCIA CASTILLO CASTELLDEFELS HC - FDC 4
38 ENRIC MARIN QUERA CLUB EGARA B 4
39 HUG VALLHONRAT SOTO CD TERRASSA HOCKEY B 4
40 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA RC POLO B 4
41 ORIOL SIMO MARTI CD TERRASSA HOCKEY B 4
42 Edward Judd Dogliotti ILURO H.C. 4
43 SAM DONALDSON SANGÜESA CASTELLDEFELS HC - FDC 3
44 ESTEVE LAMOGLIA ROS JUNIOR FC B 3
45 ARNAU VANCELLS GUITERAS CLUB EGARA B 3
46 PAU CANO PASCUAL CLUB HOCKEY SANT ANDREU 3
47 CARLOS MARTIN PADILLA CLUB HOCKEY SANT ANDREU 3
48 JAN PUYOL COLL CLUB HOCKEY SANT ANDREU 3
49 ALEXANDRE VICENS GELI RC POLO B 2
50 OSCAR ROVIRA CIRERA CLUB EGARA B 2
51 DIDAC PEREZ PIELLA CD TERRASSA HOCKEY B 2
52 ARNAU LABBE GARCIA FC BARCELONA B - FDC 2
53 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ CLUB EGARA B 2
54 ERIK REAL CHUVA FC BARCELONA B - FDC 2
55 MARTI CODINA BACH ATLÈTIC B 2
56 MARC CALVERAS GUASCH ILURO H.C. 2
57 GUILLERMO RAFEL BOADA RC POLO B 2
58 JOEL DAVIES CANET FC BARCELONA B - FDC 2
59 MIGUEL ANDREU CARRERAS RC POLO B 2
60 QUIM CLAPES LLOVERAS CLUB EGARA B 2
61 JAN-POL BASCOMPTE VIÑETS JUNIOR FC B 2
62 Toni Martí Poblet ILURO H.C. 2
63 DANIEL VERGEL SANCHIDRIAN CASTELLDEFELS HC - FDC 2
64 IGNACIO DE OZA CAREAGA RC POLO B 2
65 ALEX SANCHEZ LOPEZ CLUB EGARA B 2
66 QUICO GORINA ANTICH CD TERRASSA HOCKEY B 2
67 FELIX OSARTE SEGURA RC POLO B 2
68 RUBEN CASERO GRIÑON CLUB EGARA B 2
69 AUGUSTO BARANGE FORTO RC POLO B 2
70 ALEX CAÑADAS LOPEZ CLUB HOCKEY SANT ANDREU 2
71 RODRIGO FERNANDEZ GALVE CLUB EGARA B 2
72 RAYAN SADEREDDINE FC BARCELONA B - FDC 1
73 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON RC POLO B 1
74 NACHO MEDINA GIL ILURO H.C. 1
75 XAVIER DELGADO HERNANDEZ ATLÈTIC B 1
76 SUBIN FERRE CALVET FC BARCELONA B - FDC 1
77 ARNAU BRUNET GRAS CD TERRASSA HOCKEY B 1
78 DANIEL CANO TRASIERRA CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
79 ORIOL CORTES LLOSES CLUB EGARA B 1
80 MARCEL MIRALLES COSTA CD TERRASSA HOCKEY B 1
81 Oleguer Urgeles Roura ILURO H.C. 1
82 GUIM MARQUES LOBO JUNIOR FC B 1
83 ROC ROSSELLO FONOLLOSA CD TERRASSA HOCKEY B 1
84 LUKA XIOL MERCE RC POLO B 1
85 ENRIC CARRERA BOU ATLÈTIC B 1
86 GUILLEM MAMPEL NIETO VALLÈS E. B 1
87 PAU REY MORENO CASTELLDEFELS HC - FDC 1
88 GUILLEM VENTURA PLAYA ATLÈTIC B 1
89 PEPE ABAD DIAZ VALLÈS E. B 1
90 GERARD MEDINA VILA ILURO H.C. 1
91 PERE VIVES VANCELLS JUNIOR FC B 1
92 ASER RODRIGUEZ MARTIN CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
93 LUCAS GONZALEZ JOLY RC POLO B 1
94 XAVIER GARRE GARRE FC BARCELONA B - FDC 1
95 SANTIAGO CUADRADO MOLL CLUB EGARA B 1
96 NOAH VALLEJO MARTIN ATLÈTIC B 1
97 FERRAN BOSCH AGUILERA VALLÈS E. B 1
98 ALEX OLIVARES VELASCO ILURO H.C. 1
99 NESTOR BLANCH MARQUES RC POLO B 1
100 GERARD FERNANDEZ VALDELVIRA CD TERRASSA HOCKEY B 1
101 MARTI VIÑOLAS PARCET JUNIOR FC B 1
102 JACOBO VAZQUEZ BOFARULL RC POLO B 1
103 JAN DURO VILLAVERDE ILURO H.C. 1
104 NICOLAS TWOSE OSPITAL ILURO H.C. 1
105 EDGAR CASTELL BLAZQUEZ ILURO H.C. 1
106 MARC BERNADES QUEROL CD TERRASSA HOCKEY B 1
107 PATRICIO FERNANDO BARCO JARA FC BARCELONA B - FDC 1