Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GA
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 GUILLERMO FALCONES ROSICH RC POLO 20
2 ANTON SERRAHIMA ESQUE JUNIOR FC 20
3 PABLO ESPINO MATAS JUNIOR FC 13
4 NIL TRUJILLO AMESCUA CLUB EGARA 10
5 TON BORRAS AUBERT RC POLO 10
6 JAN RIUBRUGENT ALMIRALL CLUB EGARA 8
7 BRUNO FONT ABAD JUNIOR FC 8
8 PAU PETCHAME HERNANDEZ CD TERRASSA HOCKEY A 8
9 POL CABRE-VERDIELL BADIA ATLÈTIC TERRASSA HC 7
10 MARC ALBERICIO MORCILLO ATLÈTIC TERRASSA HC 6
11 XAVI CASTELLO MARTI ATLÈTIC TERRASSA HC 6
12 BIEL MARTORELL JIMENEZ LINIA 22 H.C. A 6
13 MARC ALBA GEA CD TERRASSA HOCKEY A 6
14 IGNASI VILUMARA LOBO JUNIOR FC 6
15 JAIME IBRAN DIEZ RC POLO 6
16 ALEJANDRO MENA JUAREZ CD TERRASSA HOCKEY A 5
17 JOAN MIRO CARDELLACH CD TERRASSA HOCKEY A 5
18 DIEGO ALEGRIA VEENEMAN FC BARCELONA 5
19 ALBERT COSTAFREDA MARTIN RC POLO 5
20 ARNAU TARRIDA CARRETERO ATLÈTIC TERRASSA HC 5
21 FERRAN MUÑOZ ALSINA JUNIOR FC 4
22 ADRIA MOYA CAHNER JUNIOR FC 4
23 PERE AMAT RIERA ATLÈTIC TERRASSA HC 4
24 POL BLANCH VERNET VALLÈS ESPORTIU 4
25 IGNASI YUSTE SAMARRA VALLÈS ESPORTIU 4
26 BIEL ROCA DURAN CD TERRASSA HOCKEY A 4
27 JAN RIBAS VILAGELIU CD TERRASSA HOCKEY A 4
28 PERE AMAT CASELLAS CLUB EGARA 4
29 MAX LAPLAZA CLAVERO RC POLO 4
30 TON SANROMA ROVIRA CLUB EGARA 3
31 BRUNO AVILA GRAN CLUB EGARA 3
32 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO RC POLO 3
33 FERRAN SERRA VANCELLS ATLÈTIC TERRASSA HC 3
34 ARNAU GUTIERREZ MORAGAS ATLÈTIC TERRASSA HC 3
35 JOEL DAVIES CANET FC BARCELONA 3
36 GERARD PERICAY FREIXAS ATLÈTIC TERRASSA HC 3
37 NICOLAS RALDA CORFAS FC BARCELONA 3
38 SANTIAGO PUJOL RICO JUNIOR FC 3
39 GUIU COROMINAS RICART ATLÈTIC TERRASSA HC 3
40 MARC PUJOL AMAT VALLÈS ESPORTIU 3
41 ROGER CHESA BISBAL JUNIOR FC 3
42 GUILLERMO CASAS QUINSON RC POLO 3
43 ALEIX BOZAL BURGUES JUNIOR FC 3
44 POL RIBO BLANQUE JUNIOR FC 3
45 GASPARD ANDRÉ CONIGLIANO FC BARCELONA 3
46 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ LINIA 22 H.C. A 2
47 NACHO SALA MONROIG CLUB EGARA 2
48 SANTIAGO GUTIERREZ DOMENECH RC POLO 2
49 JAN ALCARAZ GALY LINIA 22 H.C. A 2
50 MAY MORIA NAIDICH FC BARCELONA 2
51 NANI AMAT PUIGARNAU VALLÈS ESPORTIU 2
52 PAU DINARES JORDA CLUB EGARA 2
53 BERNAT BAÑOS PIZA CLUB EGARA 2
54 IGNASI AVILES VERDERA ATLÈTIC TERRASSA HC 2
55 MATEU SITJAR BOTEY RC POLO 2
56 JAN ABAD FERRER JUNIOR FC 2
57 SUBIN FERRE CALVET FC BARCELONA 2
58 PAU PUIGDOMENECH GALVEZ VALLÈS ESPORTIU 2
59 ARNAU LABBE GARCIA FC BARCELONA 2
60 ALEX JIMENEZ VIVES VALLÈS ESPORTIU 2
61 PERE VIVES VANCELLS JUNIOR FC 2
62 CARLOS ROMAGOSA FLORIT FC BARCELONA 2
63 IGNASI PORTOLES MARTINEZ VALLÈS ESPORTIU 2
64 POL CALONGE PARDO CD TERRASSA HOCKEY A 1
65 ALEX SANTIGOSA FARRES CD TERRASSA HOCKEY A 1
66 PAU RODRIGUEZ MARTIN CLUB EGARA 1
67 JAUME BONAFONTE CASAS FC BARCELONA 1
68 NIL TALO ARGEMI VALLÈS ESPORTIU 1
69 CARLOS ROTAECHE VILLANUEVA FC BARCELONA 1
70 FERRAN NAVARRETE HOCES CD TERRASSA HOCKEY A 1
71 XAVI MUNYOS BLANCO CD TERRASSA HOCKEY A 1
72 XAVIER BARUTEL RIERA ATLÈTIC TERRASSA HC 1
73 LUCAS CABOT CAPON RC POLO 1
74 ALEIX MARGARIT AMATE CLUB EGARA 1
75 PAU GESTI SOLER ATLÈTIC TERRASSA HC 1
76 ORIOL ROMEU MARTI FC BARCELONA 1
77 GUILLEM IBAÑEZ MARTIN CLUB EGARA 1
78 ROGER CORAL GOMEZ ATLÈTIC TERRASSA HC 1
79 ARNAU LOPEZ SAMPER LINIA 22 H.C. A 1
80 FELIX OSARTE SEGURA RC POLO 1
81 GENIS BATET COMPANY FC BARCELONA 1
82 GUILLERMO ARTIGAS SOLA RC POLO 1
83 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS RC POLO 1
84 JAN PIERA SALA CLUB EGARA 1
85 PEP MALGOSA ISERN ATLÈTIC TERRASSA HC 1