Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GB
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 ROCIO PIERINI LINARES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 12
2 CARLA CARRERAS ALEGRE CLUB EGARA B 8
3 MARIA CORREAS DEL PINO ILURO HC 6
4 AMAYA DE SALVADOR PARDAL RC POLO GB 6
5 NURIA PALET CARRERAS CLUB EGARA B 6
6 GABRIELA CANTARELL CABALLER JUNIOR FC B1 6
7 NORA MUR LOPEZ RC POLO GB 5
8 ALDANA ROCIO SPATARO FC BARCELONA 4
9 SOFIA COROMINAS CUEN JUNIOR FC B1 4
10 CARLA TORRADEFLOT EDO VALLÈS ESPORTIU 4
11 MARTINA MONELLS JUAN JUNIOR FC B1 3
12 SOFIA CHARLES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 3
13 INES COMBALIA PUJOL RC POLO GB 3
14 FRANCINA PIERINI LINARES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 3
15 ISABEL RIPOLL VILADOMIU RC POLO GB 3
16 Ada Tomás Moure ILURO HC 3
17 CLAUDIA GONZALEZ DE AGUERO SALA JUNIOR FC B1 3
18 LAIA BUSQUETA SALLES VALLÈS ESPORTIU 3
19 CLAUDIA CABALLE GRANDIA VALLÈS ESPORTIU 2
20 ELISABETH PUJOL BARNADAS CATALÒNIA HOCKEY CLUB 2
21 BRENDA SANJUAN RABOSO FC BARCELONA 2
22 ANEZKA DENTON CATALÒNIA HOCKEY CLUB 2
23 MARINA GUEVARA DURAN JUNIOR FC B1 2
24 MAIA SARRABAYROUSE PEIRANO FC BARCELONA 2
25 BERTA FITO MORERA CLUB EGARA B 2
26 IRIA RODRIGUEZ CASTRO CLUB EGARA B 2
27 BERTA CARRERAS CORTES CLUB EGARA B 2
28 CAROLINA CANOVAS FUSTER CLUB EGARA B 2
29 ESTHER CORNUDELLA MORA VALLÈS ESPORTIU 2
30 LETICIA PUJOL RICO JUNIOR FC B1 2
31 PATRICIA FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO RC POLO GB 2
32 MIREIA SABATER ZENEN ILURO HC 2
33 ANNA ALCARAZ MARTINEZ CLUB EGARA B 2
34 CANDELA PARIS DOMINGUEZ CATALÒNIA HOCKEY CLUB 2
35 NINA DELL'OMARINO PLANAS JUNIOR FC B1 2
36 PAULA FARRE MATA CLUB EGARA B 1
37 MARTA CLAJER CABRERA ILURO HC 1
38 CLAUDIA DE MORA PEREIRA JUNIOR FC B1 1
39 AGUSTINA SIERRA FC BARCELONA 1
40 MARIA PIA MUR LLEVAT RC POLO GB 1
41 NURIA RAMBLA ESCUDE VALLÈS ESPORTIU 1
42 CARLA MUÑOZ DEL OLMO CLUB EGARA B 1
43 SOFIA BUSTOS RODRIGUEZ FC BARCELONA 1
44 CARLOTA MISERACHS LERMA CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
45 Valentina Garcia Mastandrea ILURO HC 1
46 MARIA MEDINA CATALA JUNIOR FC B1 1
47 AITANA RALDA CORFAS CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
48 QUERALT CASAS CARRETERO VALLÈS ESPORTIU 1
49 MARTINA VITAGLIANO CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
50 JANA CACHO BORRELL CLUB EGARA B 1
51 ONA GRACIA CUCAGNA FC BARCELONA 1
52 LUCIA DELGADO OCHOA DE RETANA RC POLO GB 1
53 ANA URIACH DASCA RC POLO GB 1
54 NATALIA TARENSI GARCIA ILURO HC 1
55 IMENE TASOULI FAROUHK FC BARCELONA 1
56 ANTRA JOHARY CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
57 MARIA FERNANDEZ CUSACHS ILURO HC 1
58 VIOLETA VELASCO ROCA ILURO HC 1
59 LUCIA RIGAU GRAU RC POLO GB 1