Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GA
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 LAIA INSENSER ARBIOL CASTELLDEFELS HC 8
2 MARIA TORRENT MAESTRO ATLÈTIC TERRASSA HC 7
3 PATRICIA PORTABELLA CUATRECASAS RC POLO 5
4 GINA MARTI GUIU JUNIOR FC 5
5 CECILIA DURAN BASSO RC POLO 5
6 ELENA MARTINEZ TORRES ATLÈTIC TERRASSA HC 4
7 ESTEL FORTE GENESCA CD TERRASSA HOCKEY 4
8 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ JUNIOR FC 4
9 CARMINA BASCO CONESA ATLÈTIC TERRASSA HC 4
10 MARIA DE CAMPS TORRADO RC POLO 4
11 LAIA CASASAYAS GIBERT JUNIOR FC 3
12 LAURA REAL PARRADO CLUB EGARA 3
13 CLARA BARBA ARMENGOL ATLÈTIC TERRASSA HC 3
14 MIREIA HERRERO GARCIA CLUB EGARA 3
15 ALICIA UMBERT ALOMAR RC POLO 3
16 ANNA GISPERT AMAT CLUB EGARA 3
17 JULIA CALVO BADIA ATLÈTIC TERRASSA HC 3
18 BERTA SERRAHIMA CASTELLA JUNIOR FC 3
19 NURIA CARLES ANDREU CLUB EGARA 3
20 JULIA SUAREZ ARENAS CD TERRASSA HOCKEY 2
21 PAULA VILA GUAL CLUB EGARA 2
22 TERESA LIMA CORTES JUNIOR FC 2
23 ANOUK PETERS SERRAT CASTELLDEFELS HC 2
24 MARIA TRUJILLO ROLDAN CLUB EGARA 2
25 JULIA PARERA MARTIN ATLÈTIC TERRASSA HC 2
26 MARTA CARDUS MAIQUES CD TERRASSA HOCKEY 2
27 NATALIA GARCIA PLANET JUNIOR FC 2
28 MARIA CAMBRA SOLER JUNIOR FC 2
29 LAIA RECASENS LLOBET CLUB EGARA 2
30 MARIA ALTARRIBA CODINACH JUNIOR FC 1
31 MONTSERRAT FARRES PALET CLUB EGARA 1
32 MARIA STRAPPATO GARRETA CD TERRASSA HOCKEY 1
33 IVET BADIA ESCODA ATLÈTIC TERRASSA HC 1
34 PAULINA MUT ESTEBAN RC POLO 1
35 CARLA CABRERA PAEZ JUNIOR FC 1
36 NURIA ESCUDE NOVELL ATLÈTIC TERRASSA HC 1
37 MERITXELL VIZCAINO VALLMITJANA ATLÈTIC TERRASSA HC 1
38 CARLOTA GUERRERO GARCIA RC POLO 1
39 MARTA COMERMA OLIVE CLUB EGARA 1
40 ANNA RABASSEDA ALCAIDE CASTELLDEFELS HC 1
41 VINYET BLASI VENTALLO CD TERRASSA HOCKEY 1
42 ITZIAR FONTANS AMONDARAIN CD TERRASSA HOCKEY 1