Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GB
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 ORIOL GALI ROIG ATLÈTIC 1952 31
2 JAN ABAD DIAZ ATLÈTIC 1952 13
3 UGO HOOGENDAM BALCELLS RCPOLO B 13
4 MARC CAPARROS MUÑOZ ATLÈTIC 1952 10
5 MARC ALBA GEA CD TERRASSA HOCKEY B 9
6 JOSEP SERRANO ALSINA MATADEPERA 88 HOCKEY 8
7 ENRIC GIBERT PABLO ATLÈTIC 1952 8
8 SERGIO GARCIA MANJÓN MATADEPERA 88 HOCKEY 7
9 MARTI AMEIJEIRAS CHALER CD TERRASSA HOCKEY B 7
10 JEP FONT PARES MATADEPERA 88 HOCKEY 6
11 XAVI NART CLAPES CLUB EGARA B 5
12 SANTI ARGEMI CASELLAS CLUB EGARA B 4
13 MARTI JIMENEZ COLOMER CD TERRASSA HOCKEY B 4
14 OT COROMINAS RICART ATLÈTIC 1952 4
15 NACHO JURADO MARTINEZ CLUB EGARA B 4
16 DAVID MIRAGALL MAS MATADEPERA 88 HOCKEY 4
17 ARNAU MORA MAURI CLUB EGARA B 4
18 TONI DEVANT BOHILS CLUB EGARA B 4
19 MARC PUIGCERNAU TRIAS ATLÈTIC 1952 4
20 TOMAS CAMPRODON BOADAS RCPOLO B 3
21 JAN RIBAS VILAGELIU CD TERRASSA HOCKEY B 3
22 PAU OLMOS SERRANO CD TERRASSA HOCKEY B 3
23 ALEX GRIERA ALVAREZ CLUB EGARA B 3
24 ANDREU LLOBERAS MONTSERRAT CD TERRASSA HOCKEY B 2
25 GUILLERMO GONZALEZ SUBIAS RCPOLO B 2
26 PAU MORERA SAFONT MATADEPERA 88 HOCKEY 2
27 JOAN BULTA ARANDA CD TERRASSA HOCKEY B 2
28 SANTIAGO FERNANDEZ DE MIR RCPOLO B 2
29 JOAN MIRO CARDELLACH CD TERRASSA HOCKEY B 2
30 ROC AMAT PUIGARNAU ATLÈTIC 1952 2
31 JUAN ESPINOS DICENTA RCPOLO B 2
32 FELIP VERDERA IBAÑEZ ATLÈTIC 1952 2
33 JOAQUIN BERTRAN CARULLA RCPOLO B 2
34 JORDI QUERA DOMINGO CD TERRASSA HOCKEY B 2
35 RONALDO FLORES TEJADA FC BARCELONA B 2
36 NIL AYMERICH VANCELLS ATLÈTIC 1952 2
37 GUILLERMO CASAS QUINSON RCPOLO B 2
38 MARTI MUÑOZ AGUADO CLUB EGARA B 1
39 SOULAIMAN HAMYD FC BARCELONA B 1
40 JOSEP SOLA MARTINEZ MATADEPERA 88 HOCKEY 1
41 ALEX RUIZ HERREROS CLUB EGARA B 1
42 GUILLEM RAMAL SALVADOR CLUB EGARA B 1
43 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO RCPOLO B 1
44 NICOLAS RALDA CORFAS FC BARCELONA B 1
45 PAU MIRAGALL MAS MATADEPERA 88 HOCKEY 1
46 ALEX NICOLAS MARTINEZ CLUB EGARA B 1
47 ALEX GALVEZ REMON CLUB EGARA B 1
48 ALEXANDER MENGUAL HOWES MATADEPERA 88 HOCKEY 1
49 PEP PUENTE QUERA CAN SALAS 1
50 ROGER FABRA MIRABENT MATADEPERA 88 HOCKEY 1
51 ENRIC COROMINAS DE ABADAL RCPOLO B 1
52 DÍDAC MARTÍNEZ COLOM CAN SALAS 1
53 XAVIER LLANO MILLO MATADEPERA 88 HOCKEY 1
54 ALEX FERNANDEZ MEMBRIVES FC BARCELONA B 1
55 MATEU SITJAR BOTEY RCPOLO B 1
56 JAUME ANGLADA MARTINEZ CAN SALAS 1
57 CARLES MARRUGAT OLIVE CAN SALAS 1
58 JAN HOMS ROLDAN ATLÈTIC 1952 1
59 JAUME CANYAMERES ABAD CAN SALAS 1
60 JUAN RAFEL ROMAN RCPOLO B 1
61 BLAI ESCODA MARRUGAT ATLÈTIC 1952 1
62 ORIOL MASSALLE PLANA CAN SALAS 1
63 BIEL ROCA DURAN CD TERRASSA HOCKEY B 1
64 MAXIMILIAN PALLARES HOENMANN RCPOLO B 1