Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 BERTA DOMINGO HERMS CLUB EGARA 19
2 CAROL ABAD REGNE JUNIOR FC B 18
3 LUCIA INES MANES JUNIOR FC B 13
4 LAURA VALLS TARRAGONA PEDRALBES HC 10
5 ROCIO JAUREGUI ECHALECU FC BARCELONA 9
6 MARIONA DOMINGO HERMS CLUB EGARA 8
7 MARIA ILLOBRE CUARTERO CASTELLDEFELS HC 7
8 JULIA MENENDEZ ORTEGA JUNIOR FC B 7
9 MARINA CABEZA TRUJILLO CLUB EGARA 6
10 MARTA MENGIBAR COLOM-NOGUERA CLUB EGARA 6
11 CAROLINA FALCONE ABADES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 5
12 JULIA VALLS SORIA CATALÒNIA HOCKEY CLUB 5
13 MIRIAM FABREGAS CARRASCO PEDRALBES HC 5
14 SILVIA CLAPES LLOVERAS CLUB EGARA 5
15 ELENA MILLA PARRAMON CASTELLDEFELS HC 5
16 VERONICA MORENO CARRACEDO FC BARCELONA 5
17 LAIA SANROMA ROVIRA CLUB EGARA 5
18 ROCIO PIERINI LINARES CATALÒNIA HOCKEY CLUB 5
19 SANDRA PENAS MUR PEDRALBES HC 4
20 MARIANA LOPEZ MATAS FC BARCELONA 4
21 PAULA JAVIERRE MATEOS CASTELLDEFELS HC 4
22 INES COMBALIA PUJOL PEDRALBES HC 4
23 MACARENA ROVEDATTI POBLETE CATALÒNIA HOCKEY CLUB 4
24 SILVIA MUÑOZ ESCUDE AD RIMAS 4
25 IVET PUIG RAMOS AD RIMAS 3
26 AFRICA ARIS CANAL CD TERRASSA HOCKEY "B" 3
27 GABRIELA MARTONI CLUB HOCKEY SANT ANDREU 3
28 ESTHER GUILERA NAVARRO PEDRALBES HC 3
29 VICTORIA DOMINGUEZ BARRERA FC BARCELONA 3
30 KATERY MARAGALL VIDAL JUNIOR FC B 3
31 IVET MUÑOZ ESCUDE AD RIMAS 3
32 BERTA FABREGAS CARRASCO PEDRALBES HC 3
33 ALDANA RIVA CATALÒNIA HOCKEY CLUB 3
34 BRUNA DE MARCO CASTELLDEFELS HC 3
35 MARIONA PONS SANCHEZ CASTELLDEFELS HC 3
36 JULIA CLAPES CASTELLS CLUB EGARA 3
37 SARA PEREZ DE ARENAZA LOPEZ PEDRALBES HC 2
38 CARLOTA MISERACHS LERMA CATALÒNIA HOCKEY CLUB 2
39 TERESA LIMA CORTES JUNIOR FC B 2
40 ANNA AMAT VENTAYOL CLUB EGARA 2
41 ITZIAR FONTANS AMONDARAIN AD RIMAS 2
42 ALEJANDRA DUELO GALAN JUNIOR FC B 2
43 ROMEIA PARAYNO FC BARCELONA 2
44 SOFIA AQUILA SAR FC BARCELONA 2
45 MARIONA FITÓ MORERA CLUB EGARA 2
46 CLARA ABELLO VIÑAS JUNIOR FC B 2
47 EVANGELINA QUIROGA ZAMORA FC BARCELONA 2
48 VICTORIA MORETONES CASANOVA JUNIOR FC B 2
49 ELENA VILA GOMEZ JUNIOR FC B 2
50 VICTORIA ALBECK CLUB EGARA 2
51 CRISTINA FITO MORERA CLUB EGARA 2
52 MICKAYLA PRESTON CATALÒNIA HOCKEY CLUB 2
53 MARIA CAMPRODON BOADAS PEDRALBES HC 1
54 MARINA CALCAGNO HEREDIA FC BARCELONA 1
55 MARTA LLOBET AVELLANEDA CLUB EGARA 1
56 VALERIEE POTTEN CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
57 EVA MAILLO FERRANDO AD RIMAS 1
58 MARTA PENAS MUR PEDRALBES HC 1
59 ESTHER LOPEZ MUÑOZ CASTELLDEFELS HC 1
60 MURIEL OETSCHMANN VIDAL CASTELLDEFELS HC 1
61 MARTA BAQUES SALVADOR CD TERRASSA HOCKEY "B" 1
62 SANDRA MONEGAL ESCOFET PEDRALBES HC 1
63 ANNA NEGRE NOGUERAS JUNIOR FC B 1
64 SANDRA ROBLEDO CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
65 VICTORIA SANSALVADOR MILLET PEDRALBES HC 1
66 ADRIANA LLUIS IRIBARREN JUNIOR FC B 1
67 LUCIANA LEIVA CINTIONI FC BARCELONA 1
68 EMILIA MAGNASCO CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
69 MARIA CARMEN MARTIN GONZALEZ PEDRALBES HC 1
70 MARINA MANENT LIMIA CLUB EGARA 1
71 YASMINA MERA ZAOUYTI CASTELLDEFELS HC 1
72 ANNA FITO ESCAMILLA CLUB EGARA 1
73 ALEJANDRA SOPENA SOLER PEDRALBES HC 1
74 ISABEL BARGUÑO VIDAL JUNIOR FC B 1
75 AGUSTINA CAPRARULO FC BARCELONA 1
76 BERTA MUNNE BARELLAS CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
77 EMMA CASANOVAS ROCA AD RIMAS 1
78 BARBARA ROIG MISERENDINO JUNIOR FC B 1
79 CLARA COMERMA OLIVE CLUB EGARA 1
80 ADRIANA ROIG HURTADO CASTELLDEFELS HC 1
81 CLARA GUARRO SERRAHIMA JUNIOR FC B 1
82 MICAELA OBISPO FC BARCELONA 1
83 LAURA VINYALS FAURA AD RIMAS 1
84 JULIA DIVORRA OLIVE CLUB EGARA 1
85 EULALIA MARCE CLAVILLE JUNIOR FC B 1
86 ANNA CUGAT MARTI JUNIOR FC B 1
87 AINA PASCUAL FLORENSA CD TERRASSA HOCKEY "B" 1
88 AITANA RALDA CORFAS CATALÒNIA HOCKEY CLUB 1
89 LINA CASTELLANO FC BARCELONA 1
90 ONA GRACIA CUCAGNA FC BARCELONA 1
91 MARIA KRONHAUS CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
92 VIVIAN REBECA RIVERA TORRES CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
93 SARA MARTINEZ LLENA AD RIMAS 1
94 MIREIA RUIZ SORRIBAS CASTELLDEFELS HC 1