Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
Calendari Classificacio Targetes Golejadors
Posició Jugador/a Equip Gols
1 RAUL GALY PELLICER LINIA 22 H.C. 13
2 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO RC POLO 13
3 PABLO ABAD REGNE JUNIOR FC 10
4 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA RC POLO 9
5 ADRIA MIRALLES PORTILLO CD TERRASSA HOCKEY 9
6 MIQUEL NAVARRO PLANES LINIA 22 H.C. 7
7 JOAN FOLCH FILELLA CD TERRASSA HOCKEY 6
8 KARIM SANCHEZ RHAYTI CLUB HOCKEY SANT ANDREU 6
9 ALFONSO CALZADO BASSO RC POLO 6
10 HUGO FERNANDEZ RODINO LINIA 22 H.C. 5
11 ALBERT AYALA SANCHEZ LINIA 22 H.C. 5
12 ADRIA GINER PEREZ-COPONS CD TERRASSA HOCKEY 5
13 JORDI VALLS SALLES ATLETIC TERRASSA HC 5
14 ARNAU MAS MOLL BARCELONI STICK B 4
15 ALEIX CASTRO BERENGUER CD TERRASSA HOCKEY 4
16 ROC FARNOS CLEMENTE LINIA 22 H.C. 4
17 JORDI FERRER CAMPOS LINIA 22 H.C. 4
18 MIQUEL CASTELLO SALA ATLETIC TERRASSA HC 4
19 SANTIAGO VIDELA ODONELL DRAC H.C 4
20 NICK JOOSTEN BARCELONI STICK B 4
21 NARCIS MOLINER CARRE BARCELONI STICK B 4
22 CARLOS MASANA SOLER RC POLO 4
23 ORIOL CASTILLO SANS DRAC H.C 4
24 JAVIER EDUARDO CASTRO CD TERRASSA HOCKEY 4
25 ALBERTO TIANA GOMEZ RC POLO 4
26 LUIS GARCIA MARTI RC POLO 3
27 ALEIX MASDEFIOL BERNADES CD TERRASSA HOCKEY 3
28 ROGER PALET MAMPEL DRAC H.C 3
29 ALBERT PONS GARCIA DRAC H.C 3
30 HECTOR MARTINEZ RUIZ BARCELONI STICK B 3
31 JAVIER LOBO OLONDRIZ JUNIOR FC 3
32 EDUARDO VILLACIEROS FALERO RC POLO 3
33 JORDI MATEU ARRUFAT LINIA 22 H.C. 3
34 XAVIER DOMENECH TRULLAS ATLETIC TERRASSA HC 3
35 ARNAU VENDRELL SARROCA BARCELONI STICK B 3
36 JORDI PENAS MUR RC POLO 3
37 JOAN OLIVELLA SERRA JUNIOR FC 3
38 ALBERT DOMPER MARSAL CD TERRASSA HOCKEY 3
39 SERGIO ALEGRE GIMENEZ RC POLO 2
40 MANUEL ABAD REGNE JUNIOR FC 2
41 GUILLERMO BARGUÑO JANE RC POLO 2
42 LUCAS GABRIEL REGIDOR BARCELONI STICK B 2
43 RICARDO RUIZ MAGDALENA JUNIOR FC 2
44 VICTOR CASADEMUNT BLANES RC POLO 2
45 JAUME RUSCA NE DRAC H.C 2
46 ROGER CATALAN CORTADAS LINIA 22 H.C. 2
47 BRUNO FONT ABAD JUNIOR FC 2
48 PERE GREGORI PUIGARNAU ATLETIC TERRASSA HC 2
49 JAN ABAD DIAZ ATLETIC TERRASSA HC 2
50 JOAN CAROL OLIVERAS DRAC H.C 2
51 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL JUNIOR FC 2
52 GUILLEM COLOMINAS BLANXART DRAC H.C 1
53 ALEJANDRO SOTO OLLA CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
54 MARCEL WEICHSEL PRAT CD TERRASSA HOCKEY 1
55 GUILLERMO GARRE WERNER RC POLO 1
56 JOAN SEGURA TRIAS ATLETIC TERRASSA HC 1
57 FRANCISCO JOSE CIVICO BONILLA CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
58 ROGER CARLES ANDREU DRAC H.C 1
59 JORDI JORNET VIDAL CD TERRASSA HOCKEY 1
60 GUILLERMO SERRAHIMA ARTIGA JUNIOR FC 1
61 POL GABRIEL PINYANA I GINER CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
62 ALBERTO ALCOLEA AMIGO JUNIOR FC 1
63 JOSEP JOVER BALLBE ATLETIC TERRASSA HC 1
64 BORJA CAMPOS IGLESIAS BARCELONI STICK B 1
65 DIRK HOFLAND CORAL LINIA 22 H.C. 1
66 ALEX GRAELLS SANZ LINIA 22 H.C. 1
67 ORIOL MATA CARRERAS DRAC H.C 1
68 ROGER COLLDEFORNS RIERA JUNIOR FC 1
69 JAIME JUNCOSA OLLE JUNIOR FC 1
70 CARLES GALY LADERO LINIA 22 H.C. 1
71 ROC AMAT PUIGARNAU ATLETIC TERRASSA HC 1
72 ROGER HARRIS SALO BARCELONI STICK B 1
73 JAVIER VIVER MURO RC POLO 1
74 ALEX AURELL BIOSCA DRAC H.C 1
75 SANTI BOSCH TORRES JUNIOR FC 1
76 CARLOS BASAGAÑAS FERNANDEZ LINIA 22 H.C. 1
77 RICARDO MUÑOZ UZQUIANO BARCELONI STICK B 1
78 MARC VERDERA IBAÑEZ ATLETIC TERRASSA HC 1
79 ORIOL MASSAGUE FERRER BARCELONI STICK B 1
80 PABLO NEGRE NOGUERAS JUNIOR FC 1
81 KRELL ROSHAN CLUB HOCKEY SANT ANDREU 1
82 JUAN MADURGA NAVARRO RC POLO 1
83 LUIS VENTOS LARIO JUNIOR FC 1
84 NICOLAS ALONSO LERA LINIA 22 H.C. 1