Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
CAMP CATALUNYA 2a M
CD TERRASSA HOCKEY
5 - 5
LÍNIA 22 HC B
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
17/11/2019 12:00
Àrbitre 1: JOAN GRIERA ALVAREZ Àrbitre 2: ALEX GRIERA ALVAREZ
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 ORIOL MASDEFIOL BERNADES
3 RICARD CRUZ MORA
4 ADRIA GINER PEREZ-COPONS
7 GUILLEM NAVARRETE HOCES
10 JORDI JORNET VIDAL
14 GUILLEM SANS GIMENEZ
15 ALEIX MASDEFIOL BERNADES
17 ALEIX CASTRO BERENGUER
19 GERARD HERNANDEZ RIERA
22 JAVIER EDUARDO CASTRO
23 MARTI AMEIJEIRAS CHALER
31 PAU FORTE GENESCA
33 ALBERT DOMPER MARSAL
52 JORGE FERNANDEZ RODINO
79 OTTO GARCIA SANCHEZ

Entrenadors

Nom
POL SOLANO RICART

Delegats

Nom
JOSEP ANTONI FORTE GIMENEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 ALEIX CASTRO BERENGUER 2 00:10:00 Jugada
3 RICARD CRUZ MORA 2 00:12:00 Jugada
22 JAVIER EDUARDO CASTRO 3 00:02:00 Jugada
22 JAVIER EDUARDO CASTRO 4 00:09:00 Jugada
22 JAVIER EDUARDO CASTRO 4 00:17:00 Penal
LÍNIA 22 HC B

Jugadors

# Nom
2 LEANDRO MARTIN LARA ANDISCO
3 ALBERT AYALA SANCHEZ
6 ISCLE MARCET RISA
9 JORDI MATEU ARRUFAT
10 RAUL GALY PELLICER
13 NICOLAS ALONSO LERA
17 HUGO FERNANDEZ RODINO
18 XAVI ROQUE SERRANO
20 JOAN FOLCH FILELLA
21 JOAQUIM AGUIRRE PLANS
30 ALEX GRAELLS SANZ
32 CARLOS BASAGAÑAS FERNANDEZ
39 MIQUEL NAVARRO PLANES
72 JOSE MARIA CALVET MONTOYA

Entrenadors

Nom
HUGO FERNANDEZ RODINO

Delegats

Nom
ANNA CAPDEVILA VIDAL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 ALBERT AYALA SANCHEZ 1 00:01:00 Penal
39 MIQUEL NAVARRO PLANES 1 00:12:00 Jugada
3 ALBERT AYALA SANCHEZ 3 00:03:00 Jugada
10 RAUL GALY PELLICER 3 00:09:00 Jugada
10 RAUL GALY PELLICER 4 00:15:00 Jugada