Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
JUNIOR FC
2 - 6
SARRIA HC
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
17/11/2019 09:30
Àrbitre 1: BEATRIZ ESTEFANELL MERCE Àrbitre 2: ALBERTO ESTEFANELL MERCE
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 NICK CARPENTIER ROIG SERRA
4 PABLO ABAD REGNE
7 MANUEL ABAD REGNE
8 JUAN VIDAL AGUSTI
9 JUAN LOBO OLONDRIZ
11 MARCOS HOFMANN BATLLORI
14 LUIS VENTOS LARIO
17 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL
20 JAIME JUNCOSA OLLE
25 SANTI BOSCH TORRES
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ
71 PEDRO TORRABADELLA CARRASCO
77 ALEX JUNCOSA OLLE

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JUAN LOBO OLONDRIZ
ALEJANDRO SERRA CASADEVALL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
20 JAIME JUNCOSA OLLE 1 12 Jugada
14 LUIS VENTOS LARIO 4 5 Jugada
SARRIA HC

Jugadors

# Nom
1 MIQUEL BOSCH TORRES
4 SANTI TORRES PUYALTO
11 MIQUEL GARRIDO SERRA
12 NIL ALLUE-CREUS PEDEMONTE
15 POL GALLEMI CASTELLO
20 OSCAR TORREDEMER ALMIRALL
21 FRANCESC D'ASSIS CODINA PI
24 DANIEL MUÑOZ ALCARAZ
26 GUILLEM ROIG IBORRA
27 POL QUINTANA BUSQUET
31 IVAN GRAELLS PLANAS
33 JOAN SALVADOR SAPES
99 NIL DOMINGO HERMS
111 POL GARCIA-CASCON SALA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
99 NIL DOMINGO HERMS 1 9 Jugada
20 OSCAR TORREDEMER ALMIRALL 3 16 Jugada
26 GUILLEM ROIG IBORRA 3 16 Jugada
99 NIL DOMINGO HERMS 4 2 Jugada
12 NIL ALLUE-CREUS PEDEMONTE 4 7 Jugada
20 OSCAR TORREDEMER ALMIRALL 4 16 Jugada