Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
CAMP CATALUYA JUVENIL F GB
JUNIOR FC B2
2 - 2
CATALÒNIA HOCKEY CLUB
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
1/03/2020 11:00
Àrbitre 1: ROSA BOIX SOLANES Àrbitre 2: Joan Roca Alguersuari
JUNIOR FC B2

Jugadors

# Nom
2 SARA BOYA ROVIRA
3 LUCIA MARTINEZ DE TEJADA NUÑEZ
6 EMMA JUANICO SALA
7 JULIA FRANCINO LINARES
8 CLARA ESCUDERO BARES
9 MARTINA GRACIA GIMENO
11 MALENA BORDES MARGALET
12 SARA FARRES CATALA
13 ANA MEDINA CATALA
14 JOANA LOBO SAHUN
15 MARIA DESCARREGA PEREZ
18 NAINA FERRER CANADELL
19 MIREIA VIDOSA ARTIGAS
33 CLAUDIA CAMACHO FAURA
61 MARIA CALVO LLUCH

Entrenadors

Nom
MARC BALLBE FORRELLAT

Delegats

Nom
MARTA ROVIRA GATELL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 MARTINA GRACIA GIMENO 2 00:17:00 Penal
12 SARA FARRES CATALA 3 00:02:00 Jugada
CATALÒNIA HOCKEY CLUB

Jugadors

# Nom
3 CANDELA PARIS DOMINGUEZ
8 BLANCA RUIZ GONZALEZ
10 MADALENA GOMES DA LUZ MURINELO DO VALE
11 MARTINA MADURELL CUESTA
12 SOFIA GIL DE BIEDMA BALLESTEROS
13 AITANA RALDA CORFAS
14 AINA SANFELIU MATEU
17 CLAUDIA LLEO BALMAÑA
19 JULIA COSIALLS HOMS
21 NURIA DE LÁZARO GIRALT
26 ALEXANDRA MARTI CALISAYA
29 JANA LLEO BALMAÑA
37 PAULA CEREZO SANCHEZ
70 INÉS MATHEU ZORRILLA

Entrenadors

Nom
MACARENA ROVEDATTI POBLETE

Delegats

Nom
LORENA CORFAS ROSEZVAIG

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 CLAUDIA LLEO BALMAÑA 3 00:06:00 Jugada
13 AITANA RALDA CORFAS 4 00:14:00 Penal