Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
CAMP CATALUYA JUVENIL M GA
LÍNIA 22 HC A
2 - 5
CD TERRASSA HOCKEY
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
1/03/2020 17:00
Àrbitre 1: MARC HERAS SEGURA Àrbitre 2: ORIOL RODRIGUEZ SETO
LÍNIA 22 HC A

Jugadors

# Nom

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 POL ROSSELLO FONOLLOSA
3 BIEL ROCA DURAN
5 XAVI RUBÍ MILLAN
6 MARC ALBA GEA
7 JOAN MIRO CARDELLACH
8 JAN RIBAS VILAGELIU
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO
10 PAU PETCHAME HERNANDEZ
12 JORDI BARO TINTORE
13 ALEX SANTIGOSA FARRES
15 FERRAN REIG TEJEDOR
16 POL BERNADES QUEROL
17 ALEJANDRO MENA JUAREZ
18 JOSEP MARTIN GUTES
19 FERRAN NAVARRETE HOCES
20 PAU OLMOS SERRANO
21 TONI DEVANT BOHILS
44 NIL TUTUSAUS GARCIA

Entrenadors

Nom
ALBERTO CARNICER MARTINEZ

Delegats

Nom
MONICA HOCES FERNANDEZ
LLUIS MARTI ESCORIHUELA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 PAU PETCHAME HERNANDEZ 1 00:06:00 Jugada
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO 3 00:07:00 Penal
20 PAU OLMOS SERRANO 4 00:04:00 Jugada
16 POL BERNADES QUEROL 4 00:12:00 Penal
9 ENRIC MIRALLES PORTILLO 4 00:13:00 Jugada