Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Equips 2019/2020 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Equips 2017/2018 Equips 2019/2020 Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUYA JUVENIL M GA
LÍNIA 22 HC A
0 - 12
RC POLO
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
12/10/2019 16:00
Àrbitre 1: JOAN VERDAGUER BOVER Àrbitre 2: ESTEVE CASAS VILA
LÍNIA 22 HC A

Jugadors

# Nom
5 POL CERDA LOPEZ
8 JAN MENDOZA ANTOLI
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
12 MARC FERRERO MOIX
14 TEDDY PIQUERAS HIGUERA
18 MARC MUÑOZ ESTRUGA
30 JOEL TORRES TORRES
61 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
79 BRU CARDONA ESQUIUS
100 JAN HOFLAND CORAL
121 JORDI QUERA DOMINGO
2 ORIOL ROBLES LENDRINO
16 ARNAU LOPEZ SAMPER
19 SIMON CONSUL
25 JAN ALCARAZ GALY
171 BIEL MARTORELL JIMENEZ

Entrenadors

Nom
LAUTARO MARCIAL TEJEDA

Delegats

Nom
MANEL RODRIGUEZ CAMPOS

Targetes

# Nom Minut Motiu
18 MARC MUÑOZ ESTRUGA 50 Falta intencionada background
14 TEDDY PIQUERAS HIGUERA 60 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
RC POLO

Jugadors

# Nom
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 JAIME IBRAN DIEZ
4 LUCAS CABOT CAPON
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS GODO MASANA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN
25 ORIOL MASSAGUE ROMERO
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
37 JOAN FORTUNY RIERA
63 MATEO OZONAS HEVIA
91 CARLOS ESTEBAN PULLES

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
PABLO RECASENS FERRE

Delegats

Nom
JORDI BORRAS CABACES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN 1 2 Jugada
4 LUCAS CABOT CAPON 1 4 Jugada
9 CARLOS GODO MASANA 2 5 Jugada
9 CARLOS GODO MASANA 2 9 Jugada
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN 3 4 Jugada
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL 3 10 Jugada
37 JOAN FORTUNY RIERA 3 15 Jugada
9 CARLOS GODO MASANA 3 16 Jugada
9 CARLOS GODO MASANA 4 3 Jugada
9 CARLOS GODO MASANA 4 12 Jugada
9 CARLOS GODO MASANA 4 14 Jugada
30 TON BORRAS AUBERT 4 15 Jugada