Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CLUB EGARA B
2 - 2 (0 - 3)
JUNIOR FC B
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
25/05/2019 09:00
Àrbitre 1: MARTI AMEIJEIRAS CHALER Àrbitre 2: ALEX FORTUNY LLOP
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 PERE JUFRESA MALGOSA
4 QUIM CLAPES LLOVERAS
5 OSCAR ROVIRA CIRERA
6 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ
8 ARNAU VANCELLS GUITERAS
9 TONI PALET CARRERAS
10 IÑAKI FERNANDEZ
11 ENRIC MARIN QUERA
12 SANTIAGO CUADRADO MOLL
14 ARNAU MATA GARCIA
15 ORIOL CORTES LLOSES
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ
18 RUBEN CASERO GRIÑON
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE
91 PAU PUIG DAURA
151 PERE CLAPES LLOVERAS
221 PEP PUJOLA COLL

Entrenadors

Nom
POL GISPERT AMAT

Delegats

Nom
SONIA GALVE MARKOLF

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 TONI PALET CARRERAS 2 5 Jugada
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ 2 16 Jugada
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
1 PAU GIFRA BARBANY
2 NACHO VALLES RICO
3 MARTI VIÑOLAS PARCET
4 JAN-POL BASCOMPTE VIÑETS
5 GUIM MARQUES LOBO
8 SIMON CONSUL
9 JACOBO AZOFRA FRAILE
11 JAN ABAD FERRER
16 GERARD SALLES VILAGINES
17 ESTEVE LAMOGLIA ROS
18 ADRIAN COE-ARCHER MAILLO
21 ENECO MARQUES LOBO
23 PAU CANTAN RODRIGUEZ
26 GUILLEM PLANELLAS ALEMANY
28 ORIOL CALVET DIEZ
44 PAU CARPENTIER RODRIGUEZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 SIMON CONSUL 1 6 Jugada
9 JACOBO AZOFRA FRAILE 2 9 Jugada