Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CD TERRASSA HOCKEY B
4 - 0
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
25/05/2019 13:00
Àrbitre 1: MARC VILALTA SOLER Àrbitre 2: MARTI AMEIJEIRAS CHALER
CD TERRASSA HOCKEY B

Jugadors

# Nom
1 POL VILLORO ARCAS
3 QUICO GORINA ANTICH
5 DIDAC PEREZ PIELLA
6 HUG VALLHONRAT SOTO
7 ORIOL PERERA SEGURA
13 ALEX SANTIGOSA FARRES
14 GERARD FERNANDEZ VALDELVIRA
17 NIL ROCA DURAN
19 ARNAU BRUNET GRAS
36 ROC ROSSELLO FONOLLOSA
40 ALEIX BOTELLA LLOBET
60 GUERAU PINEDA COLOMER
66 MARCEL MIRALLES COSTA
81 POL MUÑOZ ESCOFET
88 BERNAT FONT ALCARAZ
117 ORIOL SIMO MARTI

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 HUG VALLHONRAT SOTO 2 5 Jugada
6 HUG VALLHONRAT SOTO 2 11 Jugada
7 ORIOL PERERA SEGURA 4 9 Jugada
7 ORIOL PERERA SEGURA 4 15 Jugada
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
None BYRON OLIVARES CAMPOS
1 MARC LOPEZ PAREDES
4 ORIOL MOYA FERNANDEZ
5 JAN PUYOL COLL
8 ANDREU VIVES MARTIN
9 ASER RODRIGUEZ MARTIN
12 UNAI ESCOBAR VAZQUEZ
15 CARLOS MARTIN PADILLA
16 ALEX CAÑADAS LOPEZ
19 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI
29 MARÇAL PEIRO
71 DANIEL CANO TRASIERRA
99 PAU CANO PASCUAL

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
EUNICE MARTIN CARCELES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus