Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GB
MATADEPERA 88 HOCKEY
1 - 3
CLUB EGARA B
CAMP D'HOQUEI MUNICIPAL DE MATADEPERA Avinguda del Mas Sot, 297 08230 BARCELONA (MATADEPERA)
25/05/2019 17:00
Àrbitre 1: ESTEVE CASAS VILA Àrbitre 2: MARC VILALTA SOLER
MATADEPERA 88 HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JAN AYMERICH NICOLAS
4 ALEX FERNANDEZ PLEGUEZUELOS
6 XAVIER LLANO MILLO
8 ANDREU CAPELL VELAZQUEZ
9 JOSEP SERRANO ALSINA
10 JOSEP SOLA MARTINEZ
12 XAVIER VIÑAS MARGALEF
14 PAU MIRAGALL MAS
15 SANTI CALVACHE SOLER
16 ALEXANDER MENGUAL HOWES
18 SERGIO GARCIA MANJÓN
21 ROGER FABRA MIRABENT
22 BRU DE BRUIJN LOPEZ
28 DAVID MIRAGALL MAS
70 JEP FONT PARES
88 PAU MORERA SAFONT

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 ANDREU CAPELL VELAZQUEZ 1 8 Jugada
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 MARC VERT CARDELL
3 ALEX NICOLAS MARTINEZ
4 DANIEL MAURICIO ONANDIA SANS
6 ALEX GRIERA ALVAREZ
13 PAU DINARES JORDA
15 ARNAU MORA MAURI
16 IGNASI ROSET BRUN
17 NIL TRUJILLO AMESCUA
18 ALEX RUIZ HERREROS
22 SANTI ARGEMI CASELLAS
23 XAVI NART CLAPES
25 JUAN CADAFALCH CERDA
27 MARC RODRIGUEZ VANCELLS
35 NACHO JURADO MARTINEZ
118 GUILLEM RAMAL SALVADOR
127 MARTI MUÑOZ AGUADO

Entrenadors

Nom
PERE AMAT AUTONELL

Delegats

Nom
MANEL JURADO NAVARRO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 1 11 Jugada
18 ALEX RUIZ HERREROS 3 3 Jugada
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 4 13 Jugada