Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUYA PAPIS
CLUB EGARA
6 - 1
BARCELONÍ STICK PAPIS
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
27/04/2019 17:45
Àrbitre 1: ORIOL MULINARI FITE Àrbitre 2: ALEX FORTUNY LLOP
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 FERRAN FONTANE YUBERO
4 JUAN FERNANDEZ CAMACHO
5 DAVID VALMAÑA DOMINGO
6 XAVIER ALCOBE OLLE
7 DAVID GARCIA JAUREGUIZAR
8 SANTI MAS JULIA
9 ALBERT RUE DOMINGO
10 XAVIER CUADRA FRANCES
15 JUAN FER VIDAURRETA BATALLA
18 RAUL VILLAFAÑE RUIZ
19 JUAN PALMA PEREZ
20 JOAQUIM RUIZ BOSCH
27 XAVIER PUYAL TORRAS
29 JOSE MANUEL AGUADO RAMOS
30 JOAN LOPEZ CALVO
31 MIQUEL JORDANA BARON
32 CARLOS CASALS PADRO
34 XAVIER DELGADO VAZQUEZ

Entrenadors

Nom
PERE MORA SEGUES
CARLES RUIZ MIRONES

Delegats

Nom
CARLES RUIZ MIRONES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 SANTI MAS JULIA 1 15 Jugada
18 RAUL VILLAFAÑE RUIZ 2 2 Jugada
15 JUAN FER VIDAURRETA BATALLA 2 13 Jugada
29 JOSE MANUEL AGUADO RAMOS 3 13 Jugada
4 JUAN FERNANDEZ CAMACHO 4 5 Jugada
7 DAVID GARCIA JAUREGUIZAR 4 6 Jugada
BARCELONÍ STICK PAPIS

Jugadors

# Nom
1 JOSEP MARTINEZ ABELLEIRA
4 JORDI ROMAGOSA RIBAS
5 ALVARO SERRANO JIMENEZ
6 OSCAR ALMAGRO VALADEZ
7 PABLO SOLER JUBERT
9 PABLO ROMAGOSA GIRONES
10 JOSEP MARIA VILA FARRES
12 DANIEL ALEJANDRO LABBE
13 JAUME MARTINEZ ALBALADEJO
14 DIEGO LUIS RILO TAGLIORETTI
15 BERNAT ELIAS LISBONA
16 EDUARD ROSELL ZAPATER
17 ORIOL CANALS CUGAT
18 HERVE FORESTIER
19 CARLOS MILCIADES VELAZQUEZ GATTI
26 GERARD MARTI GRAU
99 SERGI SALO GONZALEZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 PABLO SOLER JUBERT 4 9 Jugada