Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GA
JUNIOR FC
2 - 0 (3 - 1)
RC POLO
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
28/04/2019 17:00
Àrbitre 1: ALEJANDRO MAFLA QUIROZ Àrbitre 2: JOAN VERDAGUER BOVER Àrbitre 3: ENRIC TRULLAS BALLESTER
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
2 BET RIBAS FONT
4 PAULA NAVARRO ALBERTI
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA
6 NATALIA GARCIA PLANET
7 MARIA ALTARRIBA CODINACH
9 BLANCA ORSOLA OLTRA
11 LAIA CASASAYAS GIBERT
13 PAULA DRESEMANN CAMPOS
14 MARIA DURAN BACHES
15 MARIA CAMBRA SOLER
21 GINA MARTI GUIU
22 ANNA TOLRA AZOR
23 CARLA CABRERA PAEZ
26 MARIA ALEMANY ROURA
28 ANNA GARDSJORD MARAGALL
51 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ
61 TERESA LIMA CORTES
85 JANA MARTINEZ PASCUAL

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
15 MARIA CAMBRA SOLER 43 Falta intencionada background
22 ANNA TOLRA AZOR 57 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 LAIA CASASAYAS GIBERT 2 2 Jugada
5 BERTA SERRAHIMA CASTELLA 3 17 Penal
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 NATALIA PARAVATI LUCAN
3 SOFIA VALVERDE PALAU-RIBES
5 PATRICIA PORTABELLA CUATRECASAS
6 MARIA DE CAMPS TORRADO
9 ALEJANDRA ORTUÑO GUILERA
10 ALICIA UMBERT ALOMAR
15 CARLOTA GUERRERO GARCIA
16 GABRIELA GONZALEZ SUBIAS
17 ADRIANA PORTABELLA CUATRECASAS
21 CLARA CALVERA CASADEMUNT
24 MARTA VOGELSANGER COMBALIA
25 ELSA REGUE GALLOSTRA
32 MARTINA FORNS LIMONGE
33 BELEN DAVILA PARMIGIANI
36 PAULINA MUT ESTEBAN
41 LUCIA NADAL BONET
59 CECILIA DURAN BASSO

Entrenadors

Nom
FLAVIA ROSSO LASTRA

Delegats

Nom
HELENA RUTLLANT LABEAGA

Targetes

# Nom Minut Motiu
32 MARTINA FORNS LIMONGE 4 Falta reiterada background
59 CECILIA DURAN BASSO 38 Falta intencionada background
59 CECILIA DURAN BASSO 60 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus