Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA MAMIS
CLUB EGARA MAMIS
3 - 3 (0 - 2)
BARCELONÍ STICK MAMIS
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
11/05/2019 17:00
Àrbitre 1: ORIOL MULINARI FITE
CLUB EGARA MAMIS

Jugadors

# Nom
1 MERCE GOMEZ MONROS
3 ITZIAR HERREROS SALA
8 ANNA SOLER MARIN
9 MONTSE PLANAS BACARDIT
10 EVA LLACER DELGADO
13 MONTSE PORTELLA FAURIA
16 SUSANA DURAN MORALES
17 JESSICA RUIZ SOLER
23 SUSANA VILA PUIGMARTI
27 KARINA HERMS FONTQUERNI
33 PAQUITA CASTRO PAREJO
34 MARTA REXACH OTOIZ
41 SHANNON LAKUSTA
42 MAITE SUÑE ORTEGA

Entrenadors

Nom
DAVID SAZATORNIL GONZALEZ

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 MONTSE PLANAS BACARDIT 1 5 Jugada
41 SHANNON LAKUSTA 1 10 Jugada
34 MARTA REXACH OTOIZ 2 2 Jugada
BARCELONÍ STICK MAMIS

Jugadors

# Nom
1 NICOLA HEAL HAIGH
2 ELISABETH SANCHO ROSET
3 DOLORS FERRE CALVET
4 MARIA CECILIA PERSAVENTO
5 PAOLA CUCAGNA
6 EULALIA BATET COMPANY
8 MARIA JOSEP PUJOL LOPEZ
12 LAIA CISTERO FORTUNY
13 ANDREA CASANELLA ALONSO
14 LAURA SALA REYNA
16 ALEJANDRA VAZQUEZ OSOVSKY
21 ELVIRA HERNANDEZ FERNANDEZ-ESPARZA
26 ROSA MARIA LOPEZ TORNEIRO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
EULALIA BATET COMPANY

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
16 ALEJANDRA VAZQUEZ OSOVSKY 1 15 Penal
3 DOLORS FERRE CALVET 1 23 Jugada
8 MARIA JOSEP PUJOL LOPEZ 2 23 Penal