Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
RC POLO B
2 - 2 (2 - 3)
ATLÈTIC B
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
25/05/2019 09:15
Àrbitre 1: RICARDO GALLEGO SANCHEZ Àrbitre 2: RAIMON GALVE BATET
RC POLO B

Jugadors

# Nom
3 LUCAS MUIÑOS BALET
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
11 FELIX OSARTE SEGURA
16 LUCAS GONZALEZ JOLY
17 JOSE BERTRAN CARULLA
21 MARTIN CAÑAS PRAT
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA
25 AUGUSTO BARANGE FORTO
26 LUKA XIOL MERCE
37 ALEX MUÑOZ PUJOL
39 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON
48 MIGUEL ANDREU CARRERAS
49 GABINO SINTES GUINEA
50 NICOLAS CORTINES PAPI
52 ALEJANDRO DIEZ FERNANDEZ
57 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA
75 PABLO VIA CASALS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 2 3 Jugada
25 AUGUSTO BARANGE FORTO 3 13 Jugada
ATLÈTIC B

Jugadors

# Nom
1 ARNAU VENTURA PLAYA
5 MARTI CODINA BACH
6 OTGER PUIG ARIMON
7 JORDI TORRENT MAESTRO
8 ENRIC SIMON GONZALEZ
9 NOAH VALLEJO MARTIN
10 JOFRE COLL VILA
12 ENRIC CARRERA BOU
13 JAN CHALER VILLARO
18 GERARD CENTELLES ARTES
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU
22 GUILLEM VENTURA PLAYA
27 MIQUEL VINYES SERRA
32 JOAN RAMON GIMENEZ CAPARROS
33 ORIOL RAMOS PUIG
82 XAVIER DELGADO HERNANDEZ

Entrenadors

Nom
JOAN COMALLONGA ALBAREDA
SERGI PUIG SANTAULARIA
XAVIER PUIGCERNAU TRIAS

Delegats

Nom
JOSEP ORIOL VENTURA CAELLAS
JOAN VERDAGUER BOVER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU 2 2 Jugada
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU 2 17 Jugada