Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET M GB
CLUB EGARA B
3 - 3 (0 - 1)
ATLÈTIC B
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
11/05/2019 09:00
Àrbitre 1: JAN MENDOZA ANTOLI Àrbitre 2: ALEX FORTUNY LLOP
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
2 JAN CAPELLADES MARCET
4 QUIM CLAPES LLOVERAS
5 OSCAR ROVIRA CIRERA
6 HECTOR LOPEZ BLANQUEZ
8 ARNAU VANCELLS GUITERAS
9 TONI PALET CARRERAS
10 IÑAKI FERNANDEZ
12 SANTIAGO CUADRADO MOLL
14 ARNAU MATA GARCIA
15 ORIOL CORTES LLOSES
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ
18 RUBEN CASERO GRIÑON
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE
51 MARCEL ARENYES DINARES
151 PERE CLAPES LLOVERAS
221 PEP PUJOLA COLL

Entrenadors

Nom
POL GISPERT AMAT

Delegats

Nom
SONIA GALVE MARKOLF

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 TONI PALET CARRERAS 1 1 Jugada
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ 3 13 Penal
9 TONI PALET CARRERAS 4 1 Jugada
ATLÈTIC B

Jugadors

# Nom
1 ARNAU VENTURA PLAYA
5 MARTI CODINA BACH
6 OTGER PUIG ARIMON
7 JORDI TORRENT MAESTRO
8 ENRIC SIMON GONZALEZ
9 NOAH VALLEJO MARTIN
10 JOFRE COLL VILA
12 ENRIC CARRERA BOU
13 JAN CHALER VILLARO
18 GERARD CENTELLES ARTES
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU
22 GUILLEM VENTURA PLAYA
27 MIQUEL VINYES SERRA
32 JOAN RAMON GIMENEZ CAPARROS
33 ORIOL RAMOS PUIG
82 XAVIER DELGADO HERNANDEZ

Entrenadors

Nom
JOAN COMALLONGA ALBAREDA
SERGI PUIG SANTAULARIA
XAVIER PUIGCERNAU TRIAS

Delegats

Nom
JOSEP ORIOL VENTURA CAELLAS
JOAN VERDAGUER BOVER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU 1 4 Jugada
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU 2 4 Jugada
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU 2 13 Jugada