Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
JUNIOR FC
2 - 3
RC POLO
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
1/06/2019 15:00
Àrbitre 1: ALEJANDRO MAFLA QUIROZ Àrbitre 2: JOAN VERDAGUER BOVER Àrbitre 3: MARC HELLÍN CARRIZOSA
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
13 DIEGO SERRA GALLO
14 ANTON SERRAHIMA ESQUE
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
17 IGNASI ORSOLA OLTRA
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA
71 SANTIAGO PUJOL RICO

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO 7 Falta reiterada background
16 JORDI GIFRA BARBANY 12 Falta reiterada background
7 ORIOL BOZAL BURGUES 60 Agressió background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 PABLO ESPINO MATAS 3 6 Penal
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 4 3 Penal
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS GODO MASANA
10 JULIAN ARENAS MOLINA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
12 GUILLERMO BACH ALEU
21 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN
29 GUILLERMO ARTIGAS SOLA
30 TON BORRAS AUBERT
31 JAIME IBRAN DIEZ
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
63 MATEO OZONAS HEVIA
91 CARLOS ESTEBAN PULLES

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
PABLO RECASENS FERRE

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO

Targetes

# Nom Minut Motiu
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS 27 Falta reiterada background
10 JULIAN ARENAS MOLINA 40 Falta reiterada background
12 GUILLERMO BACH ALEU 60 Agressió background
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN 60 Agressió background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS 1 11 Penal
91 CARLOS ESTEBAN PULLES 1 14 Penal
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS 3 2 Penal