Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
RC POLO
2 - 2
JUNIOR FC
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
26/05/2019 12:00
Àrbitre 1: SANDRA ADELL PUIG Àrbitre 2: SANTI TRUJILLO ROLDÁN
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 JAN JOOSTEN GARCIA
2 ALFREDO BARON ESTARELLAS
3 TAKI JULIAN BRUINSMA
8 TOMAS OSARTE SEGURA
9 CARLOS GODO MASANA
10 JULIAN ARENAS MOLINA
11 MAXIMILIANO CASAS DE ABADAL
12 GUILLERMO BACH ALEU
13 ALBERT COSTAFREDA MARTIN
21 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
24 LUCAS COSTAFREDA MARTIN
30 TON BORRAS AUBERT
31 JAIME IBRAN DIEZ
35 IÑAKI ZALDUA LASHERAS
36 GUILLERMO FALCONES ROSICH
63 MATEO OZONAS HEVIA
91 CARLOS ESTEBAN PULLES

Entrenadors

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
PABLO RECASENS FERRE

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 GUILLERMO BACH ALEU 1 6 Penal
30 TON BORRAS AUBERT 4 17 Jugada
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 POL PAPELL GRAU
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
5 PABLO LUNA PEREZ
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
9 IGNACIO CALSINA CARRASCO
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
13 DIEGO SERRA GALLO
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA
71 SANTIAGO PUJOL RICO

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 2 7 Penal
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 4 9 Jugada