Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GA
LINIA 22 HC A
0 - 4
JUNIOR FC
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
13/04/2019 17:00
Àrbitre 1: JOAN VERDAGUER BOVER Àrbitre 2: GUILLEM RAMAL GÓMEZ
LINIA 22 HC A

Jugadors

# Nom
0 JAN HOFLAND CORAL
1 PAU GALY LADERO
4 FRANCISCO GRACIA CORDOBA
7 QASIM ALI
8 JAN MENDOZA ANTOLI
9 ALEX ALCARAZ GARCIA
10 JOEL TORRES TORRES
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
12 MARC FERRERO MOIX
17 ROC FARNOS CLEMENTE
19 MARC FARRES ORTEGA
21 PAU GARCIA OSUNA
22 ROGER CATALAN CORTADAS
23 DANIEL SALAS MEDINA
27 BERNAT LOPEZ MARIN
79 BRU CARDONA ESQUIUS

Entrenadors

Nom
MARC FONT CLERMONT

Delegats

Nom
OLGA TORRES SANCHEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu
21 PAU GARCIA OSUNA 13 Falta reiterada background
17 ROC FARNOS CLEMENTE 25 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 PAU GIFRA BARBANY
2 IGNASI ORSOLA OLTRA
3 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
4 ORIOL LOPEZ IBARS
6 ANDREU SALLES VILAGINES
7 ORIOL BOZAL BURGUES
8 POL RIBO BLANQUE
10 ALEX CALVET DIEZ
11 PABLO ESPINO MATAS
12 MARCEL ROVIRA CORRAL
13 DIEGO SERRA GALLO
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA
16 JORDI GIFRA BARBANY
18 POL BENET ROCA
21 PABLO CRESPO DE PEDRO
22 JOFRE BONILLO MESSEGUE
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA

Entrenadors

Nom
MARCEL MALGOSA FORRELLAT

Delegats

Nom
JOSE MANUEL CRESPO BLANCO

Targetes

# Nom Minut Motiu
7 ORIOL BOZAL BURGUES 8 Abús verbal background
6 ANDREU SALLES VILAGINES 67 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 GUILLEM MUÑOZ ALSINA 1 11 Penal
12 MARCEL ROVIRA CORRAL 1 13 Jugada
15 ORIOL SERRAHIMA CASTELLA 4 7 Jugada
10 ALEX CALVET DIEZ 4 13 Jugada