Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA CADET F GA
JUNIOR FC
3 - 1
ATLÈTIC TERRASSA HC
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
4/05/2019 09:00
Àrbitre 1: ALVARO COMPANY GARCIA Àrbitre 2: MARC HERAS SEGURA
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 MARIA DESCARREGA PEREZ
4 PAULA NAVARRO ALBERTI
5 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ
6 TERESA LIMA CORTES
7 PAULA PRAT HERMS
8 BETH BALLBE PUIGMARTI
9 BLANCA ORSOLA OLTRA
11 ALEXANDRA ESTEVA ROMERA
12 BET GARRIGA CONESA
15 ELISABET CALVERA MADAULA
16 NATALIA DOMINGUEZ YUS
18 MAR RIBAS FONT
19 MIREIA PEREZ NARBONA
22 ANNA GARDSJORD MARAGALL
23 EMMA CHILLON BOSCH
79 CRISTINA TORRES GONZALEZ

Entrenadors

Nom
JAUME RIERA CAMPS

Delegats

Nom
JUAN ESTEBAN LIMA POUCHOU

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ 1 7 Jugada
11 ALEXANDRA ESTEVA ROMERA 2 35 Jugada
11 ALEXANDRA ESTEVA ROMERA 4 59 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 VINYET GEIS CASAS
5 MERCE SEGURA TRIAS
6 CARLA SOLA LARA
11 NURIA ESCUDE NOVELL
12 MIRIAM JOVER SERRA
15 LAIA ROCA FABREGAS
16 NONA CLUA CAMPRUBI
18 CLAUDIA FALCO SALMERON
19 MERITXELL VIZCAINO VALLMITJANA
20 NURIA CARLES ANDREU
32 IVET BADIA ESCODA
33 LLUNA RIERA MALGOSA
51 ANNA SOLA CABELLO
61 PAULA CANO PEDROSA
71 MARIA ANDREU CARABANTE
81 MAR SOLA GONZALEZ
91 AINA MATARRODONA MORAGAS

Entrenadors

Nom
XAVIER TORRENT MAESTRO

Delegats

Nom
LORENA TODA LLORET

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 CLAUDIA FALCO SALMERON 2 34 Jugada