Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GB
JUNIOR FC B1
2 - 0
CLUB EGARA B
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
26/05/2019 11:00
Àrbitre 1: JACINT DINARÈS BADIELLA Àrbitre 2: NACHO GERMAIN FUSET
JUNIOR FC B1

Jugadors

# Nom
3 ANDREA PATLLE VERGE
4 LETICIA PUJOL RICO
5 MARINA GUEVARA DURAN
9 MARIA MEDINA CATALA
11 MARTINA MONELLS JUAN
12 GABRIELA CANTARELL CABALLER
15 CLAUDIA DE MORA PEREIRA
16 SOFIA COROMINAS CUEN
19 MIREIA PEREZ NARBONA
21 CLAUDIA GONZALEZ DE AGUERO SALA
23 NINA DELL'OMARINO PLANAS
24 JULIA CORBERA SERRAJORDIA
41 BLANCA SALA BATLLE
67 LEA SERRALLACH ALMIRALL
76 CLARA ESCUDERO BARES
99 GALILEA SANCHEZ RUIZ

Entrenadors

Nom
PAU RICOMA HUGUET

Delegats

Nom
DAN MONELLS HERNANDEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 LETICIA PUJOL RICO 2 17 Penal
21 CLAUDIA GONZALEZ DE AGUERO SALA 4 12 Jugada
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 JULIA FARRE MATA
3 CARLA RUIZ HERREROS
5 IVET GONZALEZ CABRATOSA
7 ANNA BIGATA FONTSECA
8 BERTA CARRERAS CORTES
9 ANNA ALCARAZ MARTINEZ
10 AINA SALA SAMARRA
12 JANA CACHO BORRELL
13 NURIA PALET CARRERAS
14 CAROLINA CANOVAS FUSTER
15 MARIOLA GISPERT SEGUES
17 CARLA CARRERAS ALEGRE
18 MARIONA LOPEZ MARQUEZ
19 BERTA FITO MORERA
21 MARIA RIUBRUGENT ALMIRALL
23 IRIA RODRIGUEZ CASTRO
42 PAULA FARRE MATA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
XAVIER LOPEZ MARTINEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus