Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GB
RCPOLO B
2 - 4
ATLÈTIC 1952
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
12/05/2019 17:00
Àrbitre 1: POL REGUÉ GALLOSTRA Àrbitre 2: SOULAIMAN HAMYD
RCPOLO B

Jugadors

# Nom
1 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
3 MAURICI ELIES DOMINGO
4 ENRIC COROMINAS DE ABADAL
6 RAMON DE ABADAL CARALT
9 TOMAS CAMPRODON BOADAS
14 LUCAS CABOT CAPON
16 JUAN RAFEL ROMAN
18 FRCO. JAVIER CASES ALCOVER
19 UGO HOOGENDAM BALCELLS
22 LUCAS FRANCESCH MARTINEZ-AGUADO
23 JUAN ESPINOS DICENTA
27 PABLO SERRATOSA DE CARALT
31 MAX LAPLAZA CLAVERO
34 JOAQUIN BERTRAN CARULLA
39 SANTIAGO FERNANDEZ DE MIR
40 JOSEP MARIA CALVERA CASADEMUNT
41 GUILLERMO GONZALEZ SUBIAS
45 MAXIMILIAN PALLARES HOENMANN

Entrenadors

Nom
MARINA CALCAGNO HEREDIA

Delegats

Nom
JUAN FELIX ESPINOS PEREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 ENRIC COROMINAS DE ABADAL 2 8 Jugada
19 UGO HOOGENDAM BALCELLS 4 17 Penal
ATLÈTIC 1952

Jugadors

# Nom
0 MARC CERVERA NAVARRO
2 JAN HOMS ROLDAN
5 MARC PUIGCERNAU TRIAS
7 NIL AYMERICH VANCELLS
8 ENRIC GIBERT PABLO
9 PERE GRAU SERRA
10 MARC CAPARROS MUÑOZ
11 BLAI ESCODA MARRUGAT
12 POL JULIA CARBONELL
13 PERE MULINARI FITE
14 FELIP VERDERA IBAÑEZ
16 OT COROMINAS RICART
18 RICARD SEGURA TRIAS
21 ROC AMAT PUIGARNAU
25 ORIOL GALI ROIG
61 JAN ABAD DIAZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
25 ORIOL GALI ROIG 1 4 Jugada
25 ORIOL GALI ROIG 1 12 Jugada
25 ORIOL GALI ROIG 4 4 Penal
5 MARC PUIGCERNAU TRIAS 4 8 Jugada