Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
JUNIOR FC B
2 - 1
JUNIOR FC A
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
27/04/2019 15:00
Àrbitre 1: ENRIC SANS GIMENEZ Àrbitre 2: SANTI SOLA CABELLO
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
2 JULIA MENENDEZ ORTEGA
3 ELENA VILA GOMEZ
4 CAROL ABAD REGNE
7 PAULA FLORENCIA SCARPATO BRAVO
9 ALEJANDRA DUELO GALAN
10 ISOLDA SOLE VIUDES
12 LUCIA INES MANES
13 ANNA CUGAT MARTI
14 EULALIA MARCE CLAVILLE
15 VICTORIA MORETONES CASANOVA
19 ISABEL BARGUÑO VIDAL
20 ADRIANA LLUIS IRIBARREN
22 BLANCA ALCOVER NEGRE
27 LAIA BRUNA ESTRACH
29 KATERY MARAGALL VIDAL
43 CLARA ABELLO VIÑAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
PABLO ABAD REGNE
SALVADOR FONT DE BALAGUER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 LUCIA INES MANES 1 3 Jugada
15 VICTORIA MORETONES CASANOVA 2 12 Penal
JUNIOR FC A

Jugadors

# Nom
4 BLANCA CODINA PALAU-RIBES
5 JOANA DAUSSA BAIZE
6 MARGARITA PICH-AGUILERA BLASCO
7 GEMMA MIER CERVANTES
8 JULIA SALLES VILAGINES
9 LOURDES PICH-AGUILERA BLASCO
10 GABRIELA SAORIN MIRAS
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO
13 JUDITH ITARTE SAHUN
15 JULIA FIBLA CAMPMANY
16 CRISTINA ARCE CANALS
18 MARIA CALVET DIEZ
20 FLORENCIA RODRIGUEZ GALLO
22 MARTA PUNTI TURULL
26 ANDREA SCHONHOFER BARTRA
32 ANDREA ALEXANDRA MARTINEZ PASCUAL

Entrenadors

Nom
JORGE GABRIEL DABANCH NASRALA
ARMAND GARCIA BACHS

Delegats

Nom
CARME VILAGINES BACH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 JULIA SALLES VILAGINES 1 9 Penal