Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
JUNIOR FC A
1 - 1 (2 - 1)
CLUB EGARA
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
30/03/2019 18:30
Àrbitre 1: DARIO LAZARO GARCÍA Àrbitre 2: ALBERT PONS GARCIA
JUNIOR FC A

Jugadors

# Nom
5 JOANA DAUSSA BAIZE
6 MARGARITA PICH-AGUILERA BLASCO
7 GEMMA MIER CERVANTES
8 JULIA SALLES VILAGINES
9 LOURDES PICH-AGUILERA BLASCO
10 GABRIELA SAORIN MIRAS
11 ANDREA SCHONHOFER BARTRA
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO
13 JUDITH ITARTE SAHUN
15 JULIA FIBLA CAMPMANY
17 PAULA SAORIN MIRAS
18 MARIA CALVET DIEZ
20 FLORENCIA RODRIGUEZ GALLO
22 MARTA PUNTI TURULL
26 BERTA CALVO SERRANO
32 ANDREA ALEXANDRA MARTINEZ PASCUAL

Entrenadors

Nom
JORGE GABRIEL DABANCH NASRALA
ARMAND GARCIA BACHS

Delegats

Nom
CARME VILAGINES BACH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 MARIA PICH-AGUILERA BLASCO 1 2 Jugada
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
2 MARINA MANENT LIMIA
5 SILVIA CLAPES LLOVERAS
6 ANNA GISPERT AMAT
8 MARTA MENGIBAR COLOM-NOGUERA
10 ANNA AMAT VENTAYOL
11 JULIA CLAPES CASTELLS
13 MARIONA DOMINGO HERMS
15 MARINA CABEZA TRUJILLO
16 ANNA PALOMARES TORRENS
17 LAIA RECASENS LLOBET
19 LAIA SANROMA ROVIRA
22 CLARA COMERMA OLIVE
24 MARTA COMERMA OLIVE
28 MARIA MITJAVILA CORTINA
57 BERTA DOMINGO HERMS
119 CRISTINA FITO MORERA

Entrenadors

Nom
FERRAN RAMAL TORRES

Delegats

Nom
JOSE LUIS LOPEZ ARIAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 SILVIA CLAPES LLOVERAS 4 12 Penal