Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
DRAC H.C
9 - 1
ILURO HC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
17/03/2019 12:00
Àrbitre 1: SANTI SOLA CABELLO Àrbitre 2: FERNANDO AGUSTIN MACIAS TOURIÑO
DRAC H.C

Jugadors

# Nom
1 JAN BOSCH RAMIREZ
3 IVAN HERRERO VICENTE
5 ORIOL GIL MIRO
6 ROGER CARLES ANDREU
7 JAUME RUSCA NE
15 ORIOL MATA CARRERAS
16 MARC PALET MAMPEL
17 GUILLEM COLOMINAS BLANXART
18 ALEX RUIZ HERREROS
19 SANTIAGO VIDELA ODONELL
20 TONI DEVANT BOHILS
22 JORDI SOLER MOLINA
26 ORIOL CUADRA MORENO
68 XAVI VILA ORTEGA
73 ORIOL CASTILLO SANS

Entrenadors

Nom
PERLA CASEY

Delegats

Nom
JOSEP CARLES LOPEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 IVAN HERRERO VICENTE 1 7 Jugada
3 IVAN HERRERO VICENTE 1 8 Jugada
20 TONI DEVANT BOHILS 2 14 Jugada
19 SANTIAGO VIDELA ODONELL 2 17 Jugada
73 ORIOL CASTILLO SANS 2 23 Jugada
6 ROGER CARLES ANDREU 2 27 Jugada
17 GUILLEM COLOMINAS BLANXART 3 2 Jugada
22 JORDI SOLER MOLINA 3 11 Jugada
7 JAUME RUSCA NE 4 17 Jugada
ILURO HC

Jugadors

# Nom
1 MARC GONZALEZ GRAUPERA
2 ORIOL CORTADA FUSTE
3 ALEX MEDINA SORRA
4 ALBERT AROMI MARTOS
5 Albert Costa Garcia
15 MARC COLL SUBIRANA
18 FRANCESC VILA PARES
19 DAVID RODRIGUEZ PEREZ
22 JAUME ACEÑA SANCHEZ
23 CARLES ESQUERRA JULIA
25 XAVIER RIVERA BARATO
33 DANIEL GREWE BORRAS
37 LLUIS DONADEU URZUA
99 JOSEP SANTISTEVE DE DORIA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 ALEX MEDINA SORRA 3 4 Jugada