Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
HCJ SANT CUGAT
3 - 1
RC POLO
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
28/04/2019 11:00
Àrbitre 1: ALEJANDRO MAFLA QUIROZ Àrbitre 2: JOAN VERDAGUER BOVER
HCJ SANT CUGAT

Jugadors

# Nom
1 MAURICIO CARRIO AGUILAR
7 DANIEL SEN MARTINEZ DEL CAMPO
8 SERGI ALVAREZ BOGUÑA
9 JAVIER JIMENO ARIZTIA
10 NICOLAS WEIN ALMANSA
11 FERRAN PIJOAN BORI
14 POL MASANA FORCADA
15 MIKE DEWEVER
16 PABLO MARTINEZ DE TEJADA NUÑEZ
19 FELIX SEN MARTINEZ DEL CAMPO
21 RAMON LLUIS FARRERO
22 SERGI DE JUAN FONTANALS
23 LLUC GUARRO SERRAHIMA
29 ORIOL DE JUAN FONTANALS
87 SERGI OBACH SOTO
111 FABIO TARANTOLA CAMILLERI

Entrenadors

Nom
JORDI SALLES SEN

Delegats

Nom
JORDI SALLES SEN

Targetes

# Nom Minut Motiu
19 FELIX SEN MARTINEZ DEL CAMPO None background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 MIKE DEWEVER 1 8 Jugada
22 SERGI DE JUAN FONTANALS 1 15 Jugada
87 SERGI OBACH SOTO 2 28 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 GUILLERMO GARRE WERNER
2 VICTOR CASADEMUNT BLANES
5 TONI AIZPUN DE ABADAL
6 JAVIER GUTIERREZ DOMENECH
7 EDUARDO VILLACIEROS FALERO
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA
12 LUIS FARRE GALOFRE
15 JAVIER VIVER MURO
16 IGNACIO COMUÑAS LLUNELL
18 JAVIER MUÑOZ PUJOL
20 SERGIO ALEGRE GIMENEZ
21 CARLOS MASANA SOLER
23 GUILLERMO BARGUÑO JANE
32 BRUNO PEREZ SORIA
121 ALEJANDRO LOPEZ-FONTA SAMPERE

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
2 VICTOR CASADEMUNT BLANES 4 68 Jugada