Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
MATADEPERA 88 HOQUEI
5 - 1
RC POLO
LES PEDRITXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
30/03/2019 15:30
Àrbitre 1: ALEX FREIXA SUREDA Àrbitre 2: DARIO LAZARO GARCÍA
MATADEPERA 88 HOQUEI

Jugadors

# Nom
1 Eduard Sans Gracia
3 PAU MARQUES VILA
5 POL CLAVELL JORBA
7 ALBERT SALA MORENO
8 ALEIX MARIMON MATEU
10 XAVI RIBA CO
15 ADRIA GIBERT YCART
16 JAN FONT MUSONS
18 JAN FERRE MARTIN-BORREGON
20 JOAN MARIMON MATEU
23 PERE TAPIOLAS AVELLANEDA
24 SERGI ESPINOS MIES
29 MARC CASANOVAS MAQUEDA
76 SERGI ORTEGA PONS
78 MARTI VILA RIERA
97 ORIOL PUJADE BUSQUETA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
97 ORIOL PUJADE BUSQUETA 1 13 Penal
7 ALBERT SALA MORENO 3 10 Jugada
20 JOAN MARIMON MATEU 4 10 Jugada
7 ALBERT SALA MORENO 4 13 Jugada
16 JAN FONT MUSONS 4 15 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
3 JUAN MADURGA NAVARRO
5 TONI AIZPUN DE ABADAL
6 JAVIER GUTIERREZ DOMENECH
7 EDUARDO VILLACIEROS FALERO
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA
15 JAVIER VIVER MURO
16 IGNACIO COMUÑAS LLUNELL
20 SERGIO ALEGRE GIMENEZ
21 CARLOS MASANA SOLER
23 GUILLERMO BARGUÑO JANE
27 ALFONSO CALZADO BASSO
28 JORDI PENAS MUR
98 LUIS GARCIA MARTI
99 CARLOS HUGO CAÑARDO HAAS
121 ALEJANDRO LOPEZ-FONTA SAMPERE

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 JUAN MADURGA NAVARRO 2 16 Jugada