Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
BARCELONÍ STICK
1 - 3
RC POLO
PAU NEGRE PASSEIG OLÍMPIC, 4-6 08038 BARCELONA (BARCELONA)
9/03/2019 17:00
Àrbitre 1: JACINT DINARÈS BADIELLA Àrbitre 2: ANDRÉS BARRIENTOS TRIAY
BARCELONÍ STICK

Jugadors

# Nom
1 PABLO GONZALEZ MELENDEZ
6 MARTIJN VAN DER LINDEN
7 DAVID CERVANTES GARCIA
12 CARLOS MARINEL.LO RIBO
14 ALFREDO FERNANDEZ
16 MARC GRAU SALA
17 MARCEL MARTI BATALLE
18 NIELS ROOS
20 ADRIA VALLS HERNANDEZ
22 MARC SOLE RIPOLL
25 LUIS FELIPE CARDONA VALENCIA
27 GUILLERMO RODRIGUEZ MACIAN
32 JUAN SEBASTIAN VIDALES
35 RAUL MILLAN MATA
75 IGNASI NEGRE FERICHE
92 IMANOL ORTEGA GARRUES

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
6 MARTIJN VAN DER LINDEN 12 Abús verbal background
20 ADRIA VALLS HERNANDEZ 24 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
32 JUAN SEBASTIAN VIDALES 4 14 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 GUILLERMO GARRE WERNER
2 VICTOR CASADEMUNT BLANES
6 JAVIER GUTIERREZ DOMENECH
7 EDUARDO VILLACIEROS FALERO
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA
15 JAVIER VIVER MURO
22 JAIME GAIG MARFA
23 GUILLERMO BARGUÑO JANE
27 ALFONSO CALZADO BASSO
28 JORDI PENAS MUR
32 BRUNO PEREZ SORIA
98 LUIS GARCIA MARTI
99 CARLOS HUGO CAÑARDO HAAS
121 ALEJANDRO LOPEZ-FONTA SAMPERE

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA 15 Abús verbal background
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA 26 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
1 GUILLERMO GARRE WERNER 1 6 Jugada
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA 2 5 Jugada
2 VICTOR CASADEMUNT BLANES 4 2 Jugada