Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
EHC
1 - 2
ILURO H.C.
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
13/04/2019 17:00
Àrbitre 1: JONATHAN GÓMEZ GÓMEZ Àrbitre 2: ALEJANDRO MAFLA QUIROZ
EHC

Jugadors

# Nom
1 JAN BOSCH RAMIREZ
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER
13 FREDERIC TARRATS SAPES
15 NARCIS FERRAN FREIXA
16 MARC PALET MAMPEL
17 NIL TRUJILLO AMESCUA
19 GUILLE BAUSA GARCIA
21 NIL PUIG DAURA
23 POL CASASAYAS ESQUERDA
24 PAU VENTAYOL ARCH
26 CESC JORBA PINTADO
31 ROGER PALET MAMPEL
64 ALBERT AYNES RIBA
80 NICO GIBERT MARCET
81 PERE AMAT CASELLAS

Entrenadors

Nom
JAUME PUIG BARRERA

Delegats

Nom
DAVID GIBERT CRISTANY

Targetes

# Nom Minut Motiu
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER 21 Abús verbal background
24 PAU VENTAYOL ARCH 24 Falta intencionada background
17 NIL TRUJILLO AMESCUA 33 Falta intencionada background
16 MARC PALET MAMPEL 40 Falta intencionada background
80 NICO GIBERT MARCET 50 Falta intencionada background
24 PAU VENTAYOL ARCH 60 Falta intencionada background
80 NICO GIBERT MARCET 66 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER 3 57 Penal
ILURO H.C.

Jugadors

# Nom
1 DAVID MINGUILLON PLANELL
2 ADRIA VELILLA ROLDOS
3 MARTI ZAMORA MERINO
4 DAVID MONTERO CEBRIAN
5 JESUS RAMIREZ DUVAL
6 ROGER CARBONELL PASCUAL
7 JAUME MARTI POBLET
8 NELSON GARCIA RODRIGUEZ
9 PAU LOPEZ AVILA
10 MOISES ALEJANDRO VARGAS GARCIA
11 MAURITS KLUNE
12 MIGUEL ANGEL LEON GAMEZ
14 JERONIMO COSTA
17 FERRAN REIG TEJEDOR
20 ASSENç GARCIA CAPARROS
71 TOMAS ANGUSTO LAISECA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
ROSA TEJEDOR MUNTADAS

Targetes

# Nom Minut Motiu
3 MARTI ZAMORA MERINO 31 Falta intencionada background
14 JERONIMO COSTA 61 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 NELSON GARCIA RODRIGUEZ 1 9 Penal
1 DAVID MINGUILLON PLANELL 1 17 Penal