Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
EHC
5 - 1
LINIA 22 H.C.
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
16/03/2019 15:15
Àrbitre 1: DARIO LAZARO GARCÍA Àrbitre 2: ALBERT CARNÉ GRANÉ
EHC

Jugadors

# Nom
1 JAN BOSCH RAMIREZ
5 JOAN VENTAYOL ARCH
6 MARC PALET MAMPEL
7 GUILLEM SERRA SERDA
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER
11 POL AURELL PLAYA
13 FREDERIC TARRATS SAPES
17 GUILLEM COLOMINAS BLANXART
19 GUILLE BAUSA GARCIA
21 NIL PUIG DAURA
23 POL CASASAYAS ESQUERDA
24 PAU VENTAYOL ARCH
61 JAN BORRAS MASSAGUER
64 ALBERT AYNES RIBA
111 JAN CLAPES CASTELLS
191 BIEL PUIG DAURA

Entrenadors

Nom
JAUME PUIG BARRERA

Delegats

Nom
DAVID GIBERT CRISTANY

Targetes

# Nom Minut Motiu
13 FREDERIC TARRATS SAPES 40 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 POL AURELL PLAYA 1 5 Jugada
13 FREDERIC TARRATS SAPES 1 17 Jugada
19 GUILLE BAUSA GARCIA 3 1 Jugada
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER 4 5 Jugada
19 GUILLE BAUSA GARCIA 4 5 Jugada
LINIA 22 H.C.

Jugadors

# Nom
1 PAU GALY LADERO
2 MARC RODON GARCIA
7 DIRK HOFLAND CORAL
10 JOEL TORRES TORRES
11 ALEX BARRERAS PEÑALVER
12 BENJAMIN JAMES NANCARROW
13 LLUIS CALVET BOIX
14 JOSEP MARIA BEL CALAVIA
16 DAVID MASIP BASCUÑANA
19 MARC BARRERAS PEÑALVER
21 XAVI ROQUE SERRANO
22 ROGER CATALAN CORTADAS
23 JOSE A. GONZALEZ MARTINEZ
25 MIGUEL DURAN MENENDEZ
26 IGNASI TOST GUNFAUS
27 ALEIX ROSET TORREDEMER

Entrenadors

Nom
MARC DE LA MAZA ESCOBEDO

Delegats

Nom
MARC DE LA MAZA ESCOBEDO

Targetes

# Nom Minut Motiu
21 XAVI ROQUE SERRANO 56 Falta intencionada background
13 LLUIS CALVET BOIX 60 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 BENJAMIN JAMES NANCARROW 1 15 Penal