Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
ILURO H.C.
3 - 5
EHC
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) CARRER GALÍCIA, 180 08303 BARCELONA (MATARÓ)
10/03/2019 12:00
Àrbitre 1: CHRISTIAN FERRER TORRES Àrbitre 2: MARC HELLÍN CARRIZOSA
ILURO H.C.

Jugadors

# Nom
1 MOISES ALEJANDRO VARGAS GARCIA
2 ADRIA VELILLA ROLDOS
3 MARTI ZAMORA MERINO
4 DAVID MONTERO CEBRIAN
5 JESUS RAMIREZ DUVAL
6 ROGER CARBONELL PASCUAL
7 JAUME MARTI POBLET
8 NELSON GARCIA RODRIGUEZ
9 PAU LOPEZ AVILA
11 MAURITS KLUNE
12 MIGUEL ANGEL LEON GAMEZ
13 ARNAU CAMARELLES MASSAGUER
14 JERONIMO COSTA
16 ARNAU PONS CALSAPEU
17 FERRAN REIG TEJEDOR
21 JOAN LOPEZ ROVIRA

Entrenadors

Nom
PABLO SAINZ CALZADO

Delegats

Nom
ROSA TEJEDOR MUNTADAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 ROGER CARBONELL PASCUAL 2 8 Jugada
9 PAU LOPEZ AVILA 3 8 Jugada
2 ADRIA VELILLA ROLDOS 4 6 Penal
EHC

Jugadors

# Nom
1 JAN BOSCH RAMIREZ
6 MARC PALET MAMPEL
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER
10 ENRIC ALAVEDRA ARUMI
11 POL AURELL PLAYA
13 FREDERIC TARRATS SAPES
17 GUILLEM COLOMINAS BLANXART
18 PERE BAUTISTA MATAS
19 GUILLE BAUSA GARCIA
21 NIL PUIG DAURA
23 POL CASASAYAS ESQUERDA
24 PAU VENTAYOL ARCH
26 CESC JORBA PINTADO
64 ALBERT AYNES RIBA
80 NICO GIBERT MARCET
191 BIEL PUIG DAURA

Entrenadors

Nom
JAUME PUIG BARRERA

Delegats

Nom
DAVID GIBERT CRISTANY

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER 1 14 Jugada
11 POL AURELL PLAYA 1 16 Penal
18 PERE BAUTISTA MATAS 3 11 Jugada
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER 4 10 Jugada
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER 4 13 Jugada