Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
LINIA 22 H.C.
4 - 0
CLUB ESPORTIU PEDRALBES 1991
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
10/03/2019 11:00
Àrbitre 1: ENRIC TRULLAS BALLESTER Àrbitre 2: MARC HERAS SEGURA
LINIA 22 H.C.

Jugadors

# Nom
1 PAU GALY LADERO
2 MARC RODON GARCIA
6 ALEJANDRO BARRERA COBO
7 DIRK HOFLAND CORAL
10 JOEL TORRES TORRES
11 ALEX BARRERAS PEÑALVER
12 BENJAMIN JAMES NANCARROW
13 IGNASI SANS GARCIA
16 DAVID MASIP BASCUÑANA
17 HUGO FERNANDEZ RODINO
19 MARC BARRERAS PEÑALVER
22 ROGER CATALAN CORTADAS
23 JOSE A. GONZALEZ MARTINEZ
25 MIGUEL DURAN MENENDEZ
27 ALEIX ROSET TORREDEMER
112 JOSEP MARIA BEL CALAVIA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
1 PAU GALY LADERO 35 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 DIRK HOFLAND CORAL 2 11 Jugada
27 ALEIX ROSET TORREDEMER 2 17 Penal
1 PAU GALY LADERO 3 14 Jugada
12 BENJAMIN JAMES NANCARROW 4 11 Jugada
CLUB ESPORTIU PEDRALBES 1991

Jugadors

# Nom
1 MIGUEL FORTUNY RIERA
2 JOSE JAVIER VALERO SERRATOSA
4 PABLO SEGUI DAVALILLO
6 JOSE MARIA ROJI ROMERO
8 TOMAS TORELLO DURAN
10 GUILLERMO CORTINES PAPI
11 ALEX DE MIR FARRERAS
13 MARCOS ORTUÑO GUILERA
14 MARCOS SALA COLL
15 ARNAU VOGELSANGER COMBALIA
17 NACHO MONTAL VILA
20 JOSE DE ABADAL CARALT
28 EDUARD MARTINEZ-MARI VALL
35 JOSE MARIA FALCONES ROSICH
69 IGNACIO MARTINEZ-UBIERNA DE EVAN
99 POL REGUÉ GALLOSTRA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus