Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
CLUB EGARA
4 - 3
VALLÈS ESPORTIU
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
27/04/2019 16:45
Àrbitre 1: SERGI OBACH SOTO Àrbitre 2: IGNASI RIERA I PUIG
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 ARNAU IZARD TORREDEMER
3 IGNASI ROIG DINARES
4 SERGI BOLDE ESCAMILLA
7 ORIOL VENTAYOL GRANE
8 JOSEP COLOM-NOGUERA BROS
9 CLAUDI QUERA COSTA
10 JORDI CLAPES OLEART
11 GUILLEM FUSTAGUERAS PUIG
15 ALEX TORREDEMER SERRA
17 ALEIX VILLATORO OLIVER
19 DAMIA ARMENGOL DRAPER
20 JOSE BRUGUERAS FREIXA
22 XAVI LLOVERAS GUILA
25 RAMON VIDAL MARQUES
30 JAUME ARGEMI CODINA
111 XAVI TALAMAS TAPIOLAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 CLAUDI QUERA COSTA 1 1 Jugada
1 ARNAU IZARD TORREDEMER 1 12 Penal
1 ARNAU IZARD TORREDEMER 3 5 Penal
7 ORIOL VENTAYOL GRANE 4 17 Jugada
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 JOAN RAMON AVILES VERDERA
2 JAN VILALTA SOLER
5 POL PEREZ NAVARRO
6 NIL COSTA VILAMANYA
9 TON VILANOVA LLOVERAS
11 ROC GONZALEZ ARGEMI
15 BALTASAR PINEDA MONTSERRAT
16 IGNASI TARRATS DURA
17 XAVIER TORRENT MAESTRO
19 DAVID LLANAS MENDILUCE
33 ALEX LOPEZ MALGOSA
71 POL AYMERICH RUBIO
75 PERE YCART RIDAMEYA
77 IGNASI CASTELLO SALA
79 DAVID FORTUNY LLOP

Entrenadors

Nom
ORIOL VALL TURU

Delegats

Nom
JOSEP VALL ENRICH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 BALTASAR PINEDA MONTSERRAT 1 16 Jugada
17 XAVIER TORRENT MAESTRO 1 17 Jugada
77 IGNASI CASTELLO SALA 3 12 Jugada