Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
DIAGONAL HC
4 - 4
VALLÈS ESPORTIU
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
6/04/2019 15:00
Àrbitre 1: ANTONIO BUSTOS MANCERA Àrbitre 2: PERE BOIX SOLANES
DIAGONAL HC

Jugadors

# Nom
2 SANTIAGO PONS HOSPITAL
4 OSCAR SERRA HORTAL
6 BORJA CANALS IBORRA
7 ALEJANDRO COMBALIA PUJOL
9 YAGO VINENT ROURA
10 JAVIER ZAZURCA GUA¥ABENS
11 PAU FEU LLAURADO
14 FRANCISCO CAVALLER MURILLO
15 FRANCISCO FREIXA MORA
18 ENRIQUE DURAN SABATER
20 JORDI FABREGAS CARRASCO
21 JAIME GRAELLS COLL
25 JAVIER MARFA PERMANYER
26 CARLOS TIANA GOMEZ
28 PEPE BORRELL SEGURA
91 ALEX LOPEZ AYESA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
25 JAVIER MARFA PERMANYER 34 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 YAGO VINENT ROURA 1 6 Jugada
28 PEPE BORRELL SEGURA 2 17 Penal
28 PEPE BORRELL SEGURA 3 17 Penal
7 ALEJANDRO COMBALIA PUJOL 4 2 Jugada
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 JOAN RAMON AVILES VERDERA
5 POL PEREZ NAVARRO
6 NIL COSTA VILAMANYA
9 TON VILANOVA LLOVERAS
11 ROC GONZALEZ ARGEMI
12 JORDI BLANCH VERNET
15 BALTASAR PINEDA MONTSERRAT
16 IGNASI TARRATS DURA
17 XAVIER TORRENT MAESTRO
19 DAVID LLANAS MENDILUCE
33 ALEX LOPEZ MALGOSA
71 POL AYMERICH RUBIO
75 PERE YCART RIDAMEYA
79 DAVID FORTUNY LLOP

Entrenadors

Nom
ORIOL VALL TURU

Delegats

Nom
JOSEP VALL ENRICH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 XAVIER TORRENT MAESTRO 1 10 Jugada
17 XAVIER TORRENT MAESTRO 3 1 Jugada
79 DAVID FORTUNY LLOP 3 11 Jugada
17 XAVIER TORRENT MAESTRO 4 15 Jugada