Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
CLUB EGARA
3 - 5
JUNIOR FC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
6/04/2019 16:45
Àrbitre 1: ESTEVE CASAS VILA Àrbitre 2: JOSEP ORIOL PALET COMAS
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 ARNAU IZARD TORREDEMER
4 SERGI BOLDE ESCAMILLA
7 ORIOL VENTAYOL GRANE
8 JOSEP COLOM-NOGUERA BROS
9 CLAUDI QUERA COSTA
11 GUILLEM FUSTAGUERAS PUIG
13 XAVIER TORRES PINTADO
15 ALEX TORREDEMER SERRA
17 ALEIX VILLATORO OLIVER
19 DAMIA ARMENGOL DRAPER
20 JOSE BRUGUERAS FREIXA
22 XAVI LLOVERAS GUILA
25 RAMON VIDAL MARQUES
28 XAVIER MARTI SUREDA
30 JAUME ARGEMI CODINA
100 XAVI TALAMAS TAPIOLAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
1 ARNAU IZARD TORREDEMER 50 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
1 ARNAU IZARD TORREDEMER 1 3 Penal
7 ORIOL VENTAYOL GRANE 2 17 Jugada
1 ARNAU IZARD TORREDEMER 3 2 Penal
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
2 JUAN BAUTISTA CONSUL
3 JOAN PUJOL PUIG
7 ORIOL FORNER ROVIRA
13 ALVARO ALONSO VALLES
14 ROBERT MARI GARCIA
15 MATEU CALVO SERRANO
16 JORDI GIFRA BARBANY
17 PEDRO SERRA GALLO
19 JOAN OLIVELLA SERRA
21 ARMAND GARCIA BACHS
24 GUILLEM SABORIT CANALS
30 ALEX PASTOR PITARQUE
31 JUAN PICH-AGUILERA BLASCO
81 ALEX MARTI GUIU
252 PAU RICOMA HUGUET

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
24 GUILLEM SABORIT CANALS 65 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
2 JUAN BAUTISTA CONSUL 2 2 Penal
17 PEDRO SERRA GALLO 2 7 Jugada
7 ORIOL FORNER ROVIRA 3 7 Penal
15 MATEU CALVO SERRANO 4 1 Jugada
24 GUILLEM SABORIT CANALS 4 10 Jugada