Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 1a M
EGARA 1935
1 - 4
CLUB EGARA
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
30/03/2019 15:00
Àrbitre 1: ENRIC TRULLAS BALLESTER Àrbitre 2: CHRISTIAN FERRER TORRES
EGARA 1935

Jugadors

# Nom
3 VICTOR CALVO VILARRUBIAS
4 JOAN COMPANY GARCIA
5 SANTI MORA TORRELLA
6 ISIDRE MARTI AYATS
10 TON AUTONELL ANTONELL
11 ALEX GUILA MENDEZ
16 POL GARRIGA GUITART
19 JAN GARRIGA GUITART
20 MARC PEREZ ESTEBAN
21 JAN AUTONELL ANTONELL
22 JORDI ROVIRA PERIS
25 IÑAKI SARRABAYROUSE FREYTES
27 ENRIC AYNES RIBA
31 JOSEP CLAPES NOVELLAS
35 SERGI AURELL PLAYA
36 NACHO MENDEZ NOGUER

Entrenadors

Nom
XAVIER AVILA MOLERO

Delegats

Nom
PERE MORA SEGUES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 SANTI MORA TORRELLA 3 10 Jugada
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
3 POL MOIX BOADA
4 SERGI BOLDE ESCAMILLA
5 RAMON VIDAL MARQUES
8 JOSEP COLOM-NOGUERA BROS
9 CLAUDI QUERA COSTA
11 GUILLEM FUSTAGUERAS PUIG
15 ARNAU IZARD TORREDEMER
16 POL SOMS IRAZOLA
20 JOSE BRUGUERAS FREIXA
23 ALEX TORREDEMER SERRA
29 JORDI CLAPES OLEART
31 JAUME ARGEMI CODINA
42 ORIOL VENTAYOL GRANE
44 DAMIA ARMENGOL DRAPER
99 IGNASI ROIG DINARES
100 XAVI TALAMAS TAPIOLAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
42 ORIOL VENTAYOL GRANE 1 8 Jugada
9 CLAUDI QUERA COSTA 2 6 Jugada
44 DAMIA ARMENGOL DRAPER 4 2 Jugada
15 ARNAU IZARD TORREDEMER 4 10 Penal