Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA INFANTIL F GA
ATLÈTIC 1952
1 - 8
CLUB EGARA
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
30/03/2019 12:00
Àrbitre 1: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 2: ALBERT PONS GARCIA
ATLÈTIC 1952

Jugadors

# Nom
None CARLA MARQUES AYATS
None BRUNA MARTINEZ COLOM
None AINA SILVA ARGEMI
None BERTA TORRADEFLOT EDO
None BETH BALLBE VICIANA
None MERITXELL VINYES SERRA
None LAIA CUNILL MORRAL
None PAULA CENTELLES PUYALTO
None NORA DURAN PEREZ
None SARA JOVER SERRA

Entrenadors

Nom
SERGI PUIG SANTAULARIA

Delegats

Nom
JOSEP MARQUES ARGEMI

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
2 JUDIT GARCIA GREGORI
4 JULIA FONT ULLES
5 LAIA CARRERAS CORTES
6 JULIA AMOROS SANCHEZ
9 CELIA MILAN VEA
10 NATALIA VILANOVA DOLCET
11 AINHOA ALEN CARRETERO
21 JULIA MORTE BALTA
55 MARTA MITJAVILA CORTINA

Entrenadors

Nom
CAROLA SALVATELLA PANES

Delegats

Nom
DOLORS GREGORI MUÑOZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
21 JULIA MORTE BALTA 1 1 Jugada
10 NATALIA VILANOVA DOLCET 1 2 Jugada
11 AINHOA ALEN CARRETERO 1 9 Jugada
10 NATALIA VILANOVA DOLCET 1 10 Jugada
2 JUDIT GARCIA GREGORI 1 12 Penal
10 NATALIA VILANOVA DOLCET 1 18 Jugada
2 JUDIT GARCIA GREGORI 1 19 Jugada
5 LAIA CARRERAS CORTES 2 29 Penal