Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA INFANTIL F GA
VALLÈS ESPORTIU
1 - 2
ATLÈTIC TERRASSA HC
PAVELLÓ CAN SALAS Carretera de Castellar, 628, 08227 BARCELONA (TERRASSA)
21/03/2019 19:30
Àrbitre 1: JOSEP ORIOL PALET COMAS Àrbitre 2: MARTI AMEIJEIRAS CHALER
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 CLARA RODRIGUEZ MORENO
3 ESTER SERRANO FIDALGO
4 LAIA MARGARIT MORAGAS
8 ANNA AN ZHAN GONZALEZ
10 CLARA PONS FORRELLAT
11 JÚLIA FRISACH TORT
14 LOLA QUERALT SIMO
17 MAR BUSQUETA SALLES
19 RITA PONS SALVADOR
24 JÚLIA DUASO MIQUEL
77 ELENA FERRER TODA

Entrenadors

Nom
JOAN SEGURA TRIAS

Delegats

Nom
FERRAN RODRIGUEZ OMEDES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 CLARA PONS FORRELLAT 1 20 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
2 CLARA HOMS ROLDAN
6 BERTA GARCIA PUJANTE
7 JÚLIA RECASENS CARRETERO
9 CARLA VIÑAS NIETO
10 JORDINA GUTIERREZ MORAGAS
14 JORDINA GIBERT ANGLADA
16 NURIA GIMENEZ CAPARROS
17 ONA MAESTRO CERVERA
18 IVET RODO LEON
19 MARIONA MALGOSA MORCILLO
29 BERTA DALMASES ORTEGA

Entrenadors

Nom
XAVIER LIS PASARELL

Delegats

Nom
M.ISABEL ORTEGA GUY

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 ONA MAESTRO CERVERA 2 22 Jugada
14 JORDINA GIBERT ANGLADA 2 28 Penal